جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

خوش گذرانی سینا مهراد و حمید صفت با پیکان در خیابان های تهران

تاریخ نشر :دوشنبه 02 ژانویه 2023 اشتراک:
سینا مهراد و حمید صفت اخبار گوناگون
در این ویدئو خوشگذرانی و تفریح سینا مهراد و حمید صفت خواننده معروف کشورمان را در خیابان های تهران مشاهده می کنید. حمید صفت چند سالی است درگیر حواشی قتل پدرخوانده اش بود و سرانجام چند ماه پیش تبرئه شده و آزاد شد

حمید صفت خواننده معروف موسیقی پاپ و رپ است که چند سالی به علت قتل غیرعمد همسر مادرش در زندان بود ولی سرانجام چند ماه پیش آزاد شد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از سینا مهراد و حمید صفت را در خیابان برای شما قرار دهیم

سینا مهراد و حمید صفت

در ادامه ویدئویی از خوش گذرانی حمید صفت و سینا مهراد با پیکان در خیابان های تهران خواهید دید.

حمید صفت خواننده رپر ایرانی است. او چندی پیش به اتهام قتل راهی زندان شد. حمید صفت به جرم قتل ناپدری اش راهی زندان شد و حکم قصاص گرفت. او طبق دستور دادگاه بعد از چند سال زندانی شدن تبرئه شد. حمید صفت اکنون آزاد و به آغوش خانواده اش بازگشته است.

اخیرا فیلمی از گردش حمید صفت و سینا مهراد با پیکان قدیمی در خیابان‌های تهران مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. ماجرای دوستی این دو هنرمند با توجه به عکس‌هایی که آن‌ها در فضای مجازی منتشر کردند، به خیلی قبل‌تر بر می‌گردد.

ویدئویی از تفریح بازیگر و خواننده معروف با هم

حکم “حمید صفت” در مرحله اجرا قرار گرفت

مرداد ماه سال ۱۳۹۶ رسیدگی به پرونده فوت ناپدری حمید صفت خواننده مشهور زیرزمینی در جنوب تهران در دستور کار بازپرس ‌ویژه قتل وقت دادسرای امور جرائم‌جنایی و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

تحقیقات ابتدایی نشان داد حال جسمی متوفی در جریان درگیری که با حمید صفت داشته نامساعد شده و در ادامه فوت کرده است که در بررسی‌های تیم جنایی مشخص شد دلیل درگیری حمید صفت و نا پدری‌اش، بدرفتاری مقتول با مادر این خواننده مشهور زیرزمینی بوده است.

سینا مهراد و حمید صفتحمید صفت

پس از اعترافات اولیه حمید صفت در جلسه‌های بازپرسی، قرار جلب به دادرسی توسط بازپرس جنایی صادر شد و بدین ترتیب متهم این پرونده با صدور کیفرخواست از سوی دادسرای جنایی به اتهام قتل عمد در دادگاه یک کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

حمید صفت در نخستین جلسه محاکمه و با توجه به درخواست اولیای دم، به قصاص نفس محکوم شد که در ادامه این حکم در دیوان عالی کشور نقص و بدین ترتیب این خواننده مشهور زیرزمینی مجدداً پای میز محاکمه ایستاد و از خود دفاع کرد.

سینا مهراد و حمید صفتدادگاه حمید صفت

دادگاه پس از محاکمه مجدد حمید صفت، به دلیل اینکه متوفی بیماری زمینه‌ای
داشته است قتل عمد را به قتل غیرعمد تشخیص داد و با توجه به این موضوع، حمید صفت به پرداخت دیه محکوم شد.

سیرمراحل قانونی پرونده ادامه داشت تا اینکه اوایل مهرماه جاری، پرونده حمید صفت برای اجرای حکم به دادسرای امور جنایی ارجاع داده شد و بدین ترتیب این پرونده در دستور کار قاضی امین‌ کرمانی‌نژاد؛ سرپرست اجرای احکام دادسرای جنایی و قاضی محسن اختیاری جانشین سرپرست دادسرای جنایی قرار گرفت.

پارسینه و تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس