یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

سفره هفت سین نجمه جودکی در خانه شیک مجردی اش

تاریخ نشر :جمعه 07 آوریل 2023 اشتراک:
سفره هفت سین نجمه جودکی اخبار گوناگون
نجمه با اجرا در شبکه جام جم مشهور شد و با سبک متفاوت خود در اجرا به یکی از مجریان محبوب تلویزیون تبدیل شد.این هنرمند از مجریان زن خوش استایل بود و از اجرای برنامه های گفتگو محور تا اجرای مسابقه های تلفنی، بسیار موفق بود.

نجمه جودکی مجری سابق و البته موفق صدا و سیما بود که به طور ناگهانی تصمیم به خروج از سازمان گرفت. او بعد از جدایی از همسرش و حدایی از صدا و سیما به طور جد به دنبال بازیگر شدن است. او مصاحبه های مختلفی درباره تصمیم اش داشته است که البته برخی حاشیه ساز بوده اند. برای اولین بار در سال ۱۳۸۸ با برنامه شب ایرونی از شبکه جام جم وارد تلویزیون شد و سپس به اجرای برنامه قاب سفید و یار مهربان در شبکه دو پرداخت. سفره هفت سین نجمه جودکی را در پرشین وی ببینید.

سفره هفت سین نجمه جودکی

استایل نجمه جودکی

پدر و مادر نجمه جودکی از هم جدا شده‌اند. نجمه اولین فرزند خانواده است و یک خواهر کوچکتر از خود به اسم نگار و یک برادر به اسم محمدرضا دارد. او از مطرح شدن موضوع جدایی پدر و مادرش بسیار ناراحت می شود.

سفره هفت سین نجمه جودکی در خانه شیک مجردی اشاستایل شیک مجری سابق تلویزیون

تنها ۴ سال پس از اجرا در رادیو، اولین اجرای تلویزیونی خودش را در شبکه جام جم و در برنامه “شب ایرونی” تجربه کند. او از مجریان درخشان رادیو بود که البته این روزها تلویزیون نتوانسته است خلا وجود همانند او را پر کند.

سفره هفت سین نجمه جودکی در خانه شیک مجردی اشنجمه جودکی مجری پر حاشیه
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس