سوتی های عجیب سحر قریشی درباره طلاق از همسر اولش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 17 نوامبر 2022 اشتراک:
سوتی های سحر قریشی اخبار گوناگون
در این ویدئو سوتی های سحر قریشی بازیگر معروف و جنجالی کشورمان را مشاهده می کنید که در مصاحبه ای درباره همسر اولش صحبت می کند

سحر قریشی بازیگر جنجالی سینما و تلویزیون ایران است که با بازی در سریال دلنوازان به شهرت رسید. این بازیگر معروف در فیلم های سینمایی زیادی بازی کرد ولی سال گذشته به یکباره به ترکیه مهاجرت کرد و با تتلو ازدواج کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن سوتی های سحر قریشی را مشاهده می کنید

سوتی های سحر قریشی

حرف های متناقض سحر قریشی درباره طلاق از همسر اولش. او گفته است سال ۸۴ عقد کرده است و سال ۸۵ درخواست طلاق داده است اما در جای دیگری می گوید که پس از پخش دلنوازان تصمیم به جدایی گرفته است. جالب این است که این سریال سال ۸۸ پخش شده است!

سحر قریشی اولین بار سال ۱۳۸۴ در ۱۷ سالگی با شخصی بنام «مهران اخوان ذاکر» ازدواج کرد اما این زندگی با شروع سریال دلنوازان در سال ۸۸ به طلاق ختم شد.

سوتی های سحر قریشیسحر قریشی

همسر اول سحر قریشی درباره دلیل جداییش گفته بود: پس از پخش سریال «دلنوازان» سحر که به شدت مشهور شده بود رفتارش تغییر کرد. شش ماه بعد از پخش سریال من از ایشان خبری نداشتم تا اینکه از طریق دادگاه حمایت از خانواده از او شکایت کردم و در نهایت از هم جا شدیم!

ویدئویی از صحبت های بازیگر جنجالی درباره طلاقش

ماجرای ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو

سحر قریشی در بهمن ماه ۱۴۰۰ بعد آخرین تجربه بازی خود در سریتل «نیسان آبی»
با امیر تتلو خواننده جنجالی ساکن در کشور ترکیه وارد رابطه عاشقانه شد

در نهایت سحر قریشی و امیر تتلو هفته بعد از اعلام رابطه عاشقانه خود ، ازدواج کردند و خانم بازیگر بعد از مدتی اعلام کرد رسما از عرصه بازیگری خداحافظی کرده است.

سوتی های سحر قریشیهمسر سابق سحر قریشی

شغل اصلی سحر قریشی

مدتیست برند لباسی به اسم کمد را ثبت کردم ، تمام طرح‌ ها و لباس‌ ها آماده ارائه هستند
ولی فعلا دست نگه داشته‌ تا طراحی‌ ها به سبک و مدل خودم هستند.

اقتصادآنلاین و بازیگر نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس