شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

چهره جوان و شاد آناهیتا همتی در جشن تولد ۴۹ سالگی در خانه اش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 26 جولای 2022 اشتراک:
تولد آناهیتا همتی اخبار گوناگون
شاید باور کردنی نباشد اما بازیگر سریال خانه به دوش 49 ساله شد . بازیگر نقش نرگس این روزها بسیار شاد است و این احساس خود را با طرفدارانش به اشتراک گذاشت. چهره جوان و شاد آناهیتا همتی در جشن تولد 49 سالگی در خانه اش را در ادامه ببینید.

سریال های زیادی با بازی اناهیتا همتی پخش شده است اگر چه او در این سال ها به شدت کم کار بوده است و افت سریال ها و فیلمنامه ها در این تصمیم بی تاثیر نبوده است اما همچنان ما او را به عنوان دختر اقا ماشالله می شناسیم که نمی دانست برای مهمانی ها و مراسم ها چی بپوشد. تولد آناهیتا همتی را در پرشین وی ببینید.

تولد آناهیتا همتی

چگونه پس از ۴۰ سالگی جوان بمانیم؟

۲۰ سالگی شما با رفتن به دنبال مد روز و دهه ی ۳۰ زندگی شما با تجربه ی پدر و مادر شدن همراه بوده است. اما به محض رسیدن به سن ۴۰ سالگی، ظاهر شدن استرس در زوجین امری غیر طبیعی نیست.

چهره شاد آناهیتا همتی در جشن تولد 49 سالگی چهره جوان و شاد آناهیتا همتی در جشن تولد ۴۹ سالگی در خانه اش

بیدار خوابی ها و سحرخیزی ها ممکن است به سرعت سر برسند. اینها شما را خسته و فرتوت میکنند. اما برای حفظ جوانی دیر نشده است. روش های زیادی برای داشتن ظاهر و باطن جوان وجود دارد. و بعضی از آنها تنها چند دقیقه در طول روز وقت می طلبند. شما با انجام کارهایی مثل توجه به پوست و ثبت نام در باشگاه می توانید جوانی خود را حفظ کنید. و برای دیگران اینطور به نظر می رسد که سن شما نصف آن چیزی است که در واقع هستید.

برای استفاده از این روش ها درنگ نکنید. این روش های ضد پیری نه تنها ظاهر شما را فوق العاده می سازند، بلکه حس خوب جوانی را برای شما به ارمغان می آورند. که شاید همین هم بخشی از راز طول عمر باشد!

راز جوان ماندن بعد از چهل سالگی

      ۱.حفظ رطوبت پوست

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا مردان و زنان در فرانسه حتی در سنین بالا چنین چهره زیبایی دارند؟ همه چیز به مرطوب کننده و استفاده مداوم از آن باز می گردد. فرانسویها عادت کرده اند که همواره از مرطوب کننده بروند. پس یک راز جوان ماندن بعد از چهل سالگی، حفظ رطوبت پوست است. شماهم به سراغ مرطوب کننده مورد علاقه و مناسب پوستتان رفته و آن را هر روز روی صورت، گردن و دستان خود بگذارید. همچنین می توان آن را بر روی سایر اعضای بدن نیز قرار داد، زیرا مرطوب سازی مداوم باعث حفظ شدن جوانی پوست می شود. بعد از حمام از لوسیون بدن استفاده کنید.

تولد آناهیتا همتی در ۴۹ سالگی

۴۰ سالگیچهره جوان در ۴۰ سالگی

از لباس های نو استفاده کنید

هیچ چیزی مانند دور انداختن لباس های قدیمی و ناخوشایند و جایگزینی آنها با لباس های جدید، ظاهر جوان را برای شما فراهم نمی آورد. این لباس ها باعث به وجود آوردن حس خوبی درون شما میشود. کار را با لباس های اصلی که هر روز می پوشید، نظیر شلوار جین، ژاکت و کفش، شروع کرده و سپس به سراغ دیگر پوشیدنی ها نظیر پیراهن بروید. خیلی زود کمد لباس شما پر می شود از انتخاب هایی که باعث جوانتر شدن شما می شوند. حفظ روحیه بسیار مهم است. این باعث میشود تا کمتر خود را ببازید. استرس کمتری داشته باشید و احساس کنید از پس کارها برمی آیید.

چگونه پس از ۴۰ سالگی جوان بمانیم؟چگونه پس از ۴۰ سالگی جوان بمانیم؟

مرتب کردن مو

مرتب بودن موها تاثیر زیادی بر چهره شما دارد. اگر یک فرد کم مو هستید، سعی کنید که موهای خود را همیشه کوتاه نگه داشته و یا به کلی بزنید. اگر موهای زیادی دارد، به سراغ آرایشگری بروید که بر روی سر شما سبکی را پیاده کند که حفظ آن آسان باشد. و برای شما ظاهری جوان را به ارمغان آورد. زنان هم باید به سراغ کسی بروند که انواع سبک های مناسب با شکل صورت شما را بشناسد و با تجربه باشد.

اینستاگرام ـ داروخانه انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس