آرات حسینی کودک اعجوبه فوتبال ایرانی در جشن تولد ۷ سالگی اش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 13 اکتبر 2022 اشتراک گذاری :
اخبار گوناگون
استعداد خردسالی که توسط پدرش به شدت مورد حمایت قرار گرفت اکنون 7 ساله شده است. آرات حسینی کودک اعجوبه فوتبال ایرانی در جشن تولد 7 سالگی اش را در ادامه ببینید.

آرات  کودک مستعدی بود که خیلی زود مورد حمایت قرار گرفت و به انگلیس رفت تا علاوه بر زبان انگلیسی بتواند استعداد او در زمینه فوتبال هم پرورش یابد. پدر آرات که البته در دوران کرونا و لایوهایی که با صفحه پسرش می گذاشت حاشیه ساز شده بود همراه او در این کشور است. تولد آرات حسینی کودک اعجوبه فوتبال ایرانی را در پرشین وی ببینید.

تولد آرات حسینی

آرات حسینی ۸ مهر ۱۳۹۲ در شهرستان بابل در استان مازندران متولد شد. محمد حسینی، پدر آرات که از همان دوران کودکی آرات به استعدادهای فرزندش پی برده بود، به عنوان مربی این کودک اعجوبه و نابغه نقش اساسی ایفا کرده و به گفته خودش تمام زندگی‌اش را وقف آرات کرده تا استعدادهایش را شکوفا سازد. آرات فعالیت خود را از سن یک سالگی بدون هیچ گونه حامی، در ژیمناستیک و آکروبات شروع کرده و مورد تحسین و تعجب جهان قرار گرفته است.

حضور آرات در آکادمی فوتبال لیورپول

آرات بعد از مهاجرت از ایران، به شهر لیورپول رفت تا در آکادمی فوتبال این باشگاه تمرین کند. پدر آرات درباره حضور پسرش در آکادمی باشگاه لیورپول هم گفت: «آرات در آکادمی لیورپول تمرین می‌کند، اما به خاطر موانعی که باشگاه‌ها برای عقد قرارداد حرفه‌ای با بازیکنان در سن پایین دارند فعلاً لیورپول نمی‌تواند رسماً آرات را جذب کند.»

آرات حسینی کودک اعجوبه فوتبال ایرانی در جشن تولد 7 سالگی اشآرات حسینی کودک اعجوبه فوتبال ایرانی در کنار پدر و مادرش

اما به غیر از لیورپول گویا باشگاه‌های دیگری هم تمایل دارند با آرات همکاری کنند. محمد حسینی، پدر آرات، هم به این موضوع اشاره می‌کند و در این باره می‌گوید: «یکی از سران باشگاه لیورپول بازی آرات و استعداد او را که دید کاملاً تعجب کرد و گفت، این بچه در این سن و سال چگونه می‌تواند این کارها را انجام دهد. بعد از آن مقدمات کار فراهم شد تا آرات به آکادمی لیورپول راه پیدا کند.

اعجوبه فوتبال ایرانی در کنار پدر اعجوبه فوتبال ایرانی در کنار پدر

ما فعلاً منتظر اتفاق‌های بعدی هستیم، چون آرات طرفدارهای زیادی در بین باشگاه‌های انگلیسی پیدا کرده است. حتی باشگاه آرسنال از ما دعوت کرد که حداقل به مدت سه چهار ماه آرات را به آنجا ببریم.

اعجوبه فوتبال ایرانی در کنار پدر مادر آرات

حتی‌ یک روز ما به آکادمی منچستریونایتد رفتیم. لیورپولی‌ها خیلی برایشان مهم است که آرات را نگه دارند، چون از استعداد او باخبر هستند.

پسر پنج‌ساله بابلی که پا جای مسی می‌گذارد

بعد از رفتن ما به منچستر یکی از نمایندگان باشگاه لیورپول به خانه‌مان آمد و گفت که به ما اعتماد کنید و همین‌جا بمانید. خود آرات بارسلونا را دوست دارد. قطری‌ها از مدت‌ها قبل که ما در ایران بودیم، وکلای گردن‌کلفت فرستادند و بعد از مذاکره با ما سعی کردند آرات را به بارسلونا ببرند، اما موفق نشدند چون منع قانونی داشت. فیفا در سایت خود چندی پیش از آرات به عنوان یک پسر پنج‌ساله بابلی نام برد که پا جای مسی می‌گذارد. به خاطر همین آرات کاملاً شناخته شده و هر باشگاهی روی آن دست بگذارد کاملاً زیر ذره‌بین است.»

اینستاگرام ـ همشهری آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس