شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

اتفاقی عجیب هنگام ژست عروس و داماد برای عکس گرفتن

تاریخ نشر :یکشنبه 18 دسامبر 2022 اشتراک:
عکاسی عروس و داماد حوادث روز
در این ویدئو وقوع اتفاقی عجیب هنگام عکاسی عروس و داماد جوان را مشاهده می کنید که در این ویدئو صحنه جالبی را نشان می دهد که در آن عروس و دامادی که مشغول گرفتن عکس های عروسی هستند توسط یک فیل عصبانی مورد حمله قرار می گیرند

کرالا یکی از ایالت های جنوبی هندوستان است که به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی زیبا توریست زیادی جذب کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن وقوع اتفاقی عجیب در این جزیره در هنگام عکاسی عروس و داماد را مشاهده می کنید

اتفاق عجیب در عکاسی عروس و داماد

یک فیل بدخلق با یک ساقه درخت نارگیل ضربه دردناکی به داماد در هنگام ثبت عکس‌های مراسم جشن عروسی وارد کرد.

جای سرینکار و گریشما کریشنان هنگام بازدیدی از معبدی در کرالا اقدام به ثبت عکس‌های مراسم جشن عروسی خود کردند. در پس زمینه عروس و داماد یک فیل در حال خوردن برگ‌های درخت نارگیل بود، اما لحظاتی بعد اتفاقی عجیب رخ داد.

تصاویر شگفت انگیز لحظه‌ای را که فیل عظیم الجثه در پس زمینه عکس‌ها یک ساقه نارگیل را مستقیماً به سمت این زوج پرتاب می‌کند نشان می‌دهد. ساقه نارگیل درست به شانه داماد برخورد کرد و او و عروس خانم از این اتفاق شوکه شدند.

ویدئویی از اتفاق عجیب در لحظه عکاسی

درباره جشنواره های معبد کرالا بیشتر بدانید

جشنواره های معبد در کرالا استادانه و عجیب و غریب است. جاذبه اصلی این جشنواره ها فیل ها است. بیشتر معابد هندو در کرالا فیل ها خود را، که اکثر آنها توسط اهدا اهدا شده است.

با این حال، آنچه جهانی است این است که حضور فیل ها در جشنواره ها به افتخار خداوند است.

عکاسی عروس و دامادجشنواره فیل کرالا

جشنواره ها کجا و کجا برگزار می شوند؟

در معابد در سراسر ایالت کرالا، در جنوب هند، هر سال از ماه فوریه تا مه. هر جشنواره معبد برای حدود ۱۰ روز اجرا می شود. برگ های فیل کوتاه تر که معمولا در معابد مختلف نگهداری می شوند معمولا یک روز طول می کشد.

گردشگری کرالا تقویم رویداد مفید را نشان می دهد که تاریخ جشنواره های معبد و برگزار کنندگان فیل در کرالا برای سال آینده.

جزیره کرالاجزیره کرالا

چه جشن ها و مراسم ها برگزار می شود؟

در حالی که آیین های معبد روزمره اندک هستند، جشنواره های معبد در مقیاس وسیع و برجسته در تقویم اجتماعی جمعیت کرالا است. این جشنواره ها از مراسم بزرگ فیل ها با حیرت انگیز، درامرها و دیگر نوازندگان، شناورهای رنگارنگ که خدایان و الهه ها را حمل می کنند و آتش بازی ها را شامل می شوند.

آیین های کلیسای معبد توسط یک تندی (معبد معبد) با توجه به خدای معبد انجام می شود.

برترین ها و تراس جی پی یو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس