چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

لحظه وحشتناک باز شدن درب هواپیمای مسافربری در آسمان

تاریخ نشر :چهارشنبه 11 ژانویه 2023 اشتراک:
باز شدن درب هواپیما حوادث روز
در این ویدئو لحظه باز شدن درب هواپیما در آسمان را مشاهده می کنید. در این حادثه وحشتناک که برای یک هواپیمای روسی اتفاق افتاده بود درب عقب هواپیما در حین پرواز باز شد و وسایل و چمدان های مسافران در آسمان به پرواز در آمد

روز دوشنبه یک هواپیمای مسافربری روس که در حال پرواز در آسمان بود دچار حادثه ای وحشتناک شد. درب عقب این هواپیمای روسی که تازه از زمین بلند شده بود به طور ناگهانی باز شد که این امر باعث وحشت مسافران و کادر پرواز شد. از نظر علمی نباید در ارتفاع این اتفاق می افتاد ولی چون هواپیما تازه بلند شده بود و ارتفاع زیادی نداشت این اتفاق افتاد. پس از این حادثه وسایل و چمدان های مسافران به بیرون پرتاب شد ولی خوشبختانه اتفاق بدی برای مسافران نیوفتاد. در پرشین وی لحظه باز شدن درب هواپیما را مشاهده می کنید

لحظه باز شدن درب هواپیما

درب عقب یک هواپیمای روسی مدل An-26 بلافاصله پس از بلند شدن باز شد. این لحظه هولناک توسط دوربین ثبت شده است.

مسافران یک هواپیمای روسی روز دوشنبه لحظات وحشتناکی را تجربه کردند، چرا که حین پرواز درب عقب هواپیما ناگهان باز شد و چمدان‌ها و کلاه‌های مسافران در آسمان به پرواز درآمد.

این هواپیما که ۲۵ مسافر داشت، در حالی با این مشکل مواجه شد که از سردترین منطقه جهان برخاسته بود.

باز شدن درب هواپیمالحظه باز شدن درب هواپیما

از نظر علمی بدیهی است که درب هواپیما به دلیل ضریب فشار نمی‌تواند هنگام پرواز باز شود، اما به نظر می‌رسد هواپیمای روسی در ارتفاع کم قرار داشته است، زیرا تازه از زمین بلند شده و ارتفاع زیادی نگرفته بود.

ویدئویی از لحظه وقوع حادثه ای عجیب در هواپیما

ویدئویی که از این حادثه منتشر شده هرج و مرج در هواپیما آئرو آنتونوف را پس از برخاستن از فرودگاه شهر ماگان در منطقه یاکوتسک در شرق سیبری، جایی که دمای هوا ۴۱ درجه زیر صفر است، نشان می‌دهد.

خلبان هواپیما با وجود سرمای شدید ناشی از باز شدن در، بدون آسیب رسیدن به مسافران، فرود اضطراری داشت.

هواپیما‌های مسافربری غیرنظامی معمولا در ارتفاعی بین ۱۰ تا ۱۲ هزار متر پرواز می‌کنند و در این ارتفاع به دلیل فشار درب باز نمی‌شود.

فرارو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس