پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

این مرد شیطان صفت یک آزارگر و کلاهبردار حرفه‌ ای است +عکس

تاریخ نشر :دوشنبه 10 جولای 2023 اشتراک:
دستگیری مرد شیطان صفت حوادث روز
مرد شیطان صفتی با جا زدن خود به عنوان یک سردار نظامی اقدامات هولناکی انجام داده بود دست به کلاهبرداری و سرقت و همچنین تجاوزهای وحشیانه کرده و این متجاوز نه تنها در تهران بلکه در شهرهای مختلف جرم مرتکب شده است.

سدار قلابی در شهری های مختلف کشور اقدام به سرقت کلاهبداری و تجاوز به زنان کرده و در پرونده او تجاوز به ۹ زن به ثبت رسیده و او خود را سردار یک از ارگان های نظامی معرفی کرده است. در ادامه جزئیات دستگیری مرد شیطان صفت را در پرشین وی مشاهده کنید.

دستگیری مرد شیطان صفت

رئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری مرد شیطان صفتی که خود را سردار یک ارگان نظامی معرفی کرده بود و در استان‌های مختلف و تهران دست به آزارگری و کلاهبرداری زده بود، خبر داد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران در خصوص این پرونده گفت: اوایل شهریور ماه سال ۹۹ پرونده‌ای از کلانتری ۱۷۹ خلیج به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد که در آن مردی با نقش پردازی در پوشش مأمور اقدام به آزار واذیت زن جوان کرده بود.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست زن جوان را هدف تحقیق قرار دادند و مشخص شد مردی حدوداً ۵۰ ساله با ریش سفید و درشت اندام در نقش یک مأمور به سراغ زن جوان رفته و به بهانه‌های واهی و با تهدید که وی باید ۳ روز به بازداشت پلیس برود زن جوان را به یک ساختمان که ادعا می کرده مقر پلیس است کشانده و سپس با تهدید در راه پله‌های ساختمان خالی از سکنه نقشه شوم خود را به اجرا گذاشته است.

سرهنگ گودرزی اظهار داشت: تحقیقات برای دستگیری متهم آغاز شد و دوربین‌های مداربسته در نزدیکی صحنه جرم مورد بازبینی قرار گرفت و تصویر مرد شیطان صفت در دوربین‌های مداربسته یکی از بیمارستان‌ها پایتخت بدست آمد اما در ادامه مسیر کارآگاهان هیچ سرنخی از متهم به دست نیاوردند و تلاش برای دستگیری متهم در دستور کار قرار داشت.

ماجرای سردار قلابی متجاوز

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: با گذشت ۳ سال از این پرونده اوایل اردیبهشت ماه امسال یک زن دستفروش در تماس با پلیس ۱۱۰ عنوان می‌کند که یک مرد در نقش سردار یکی از ارگان‌های نظامی به سمت وی رفته و ادعا کرده می‌تواند یک وام کم بهره بگیرد.

وی افزود: با تماس این زن به پلیس ۱۱۰ ماجرا به کارآگاهان اداره ۱۶ مخابره شد و با توجه به مشخصات ظاهری که زن جوان به پلیس گزارش کرده بود کارآگاهان احتمال دادند که این مرد همان شیطان صفت تحت تعقیب است که در ادامه زن دستفروش به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران حاضر و زمانیکه تصویر مرد شیطان صفت را که از دوربین‌های بیمارستان به دست آمده بود مشاهده کرد او را همان سردار قلابی معرف کرد.

دستگیری مرد شیطان صفتمرد متجاوز و کلاهبردار

این مقام انتظامی اظهار داشت: کارآگاهان با تحقیق از زن جوان سرنخ‌های مهمی به دست آوردند و هویت متهم که یکی از مجرمان سابقه دار است به دست آمد.

سرهنگ گودرزی گفت: با شناسایی شدن متهم عملیات دستگیری این مرد شیطان صفت آغاز شد و با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهم در نزدیکی یک مسافرخانه در میدان فردوسی ردزنی شد و کاراگاهان در یک عملیات پلیسی مرد شیطان صفت را دستگیر شد.

دستگیری مرد شیطان صفت در تهران

رئیس پلیس آگاهی تهران اظهار داشت: کارآگاهان در ابتدا زن جوان را که هدف اقدام شیطانی این مرد قرار گرفته بود به پلیس آگاهی دعوت کرده و وقتی در برابر وی قرار گرفت او را همان مرد شیطان صفت معرفی کرد.

وی ادامه داد: کارآگاهان در بررسی‌های بیشتر سوژه‌های این مرد شیطان صفت را شناسایی کردند و مشخص شد این مرد در نقش خواستگار و سردار یک ارگان نظامی به سراغ زنان رفته و با نقش پردازی اقدام به رابطه شیطانی کرده و پول و اموال با ارزش آنها را به سرقت برده است.

سرهنگ گودرزی اظهار داشت: متهم از چند مرد نیز به بهانه گرفتن وام‌های سود پایین نیز پول گرفته است و در شهرهای گیلان، مشهد و شیراز زنان را هدف نیت شوم خود قرار داده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: قاضی منافی آذر از شعبه ۱۱ دادگاه یک کیفری استان تهران با درخواست چهره باز متهم خواست تا چنانچه افرادی در دام این مرد شیطان صفت گرفتار شده اند به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

مهر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس