یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جنایت هولناک یک مادر با قتل دردناک هر ۳ فرزندش در دورود +عکس

تاریخ نشر :سه‌شنبه 11 جولای 2023 اشتراک:
جنایت هولناک یک مادر حوادث روز
در پی یک جنایت هولناک زنی جوان که اقدام به قتل هر سه فرزند خود با قرص کرد و سپس به زندگی خود پایان داد که خودکشی اش نافرجام بود و در بیمارستان زنده ماند تا درباره این جنایت خود صحبت کند و به مجازات خود برسد.

در پی اقدام وحشتناک زنی جوان در شهرستان دورود لرستان او سه فرزند خود را به کام مرگ فرستاد و اقدام به خودکشی کرد اما نافرجام بود و او به زندگی بازگشته است. در ادامه جزئیات جنایت هولناک یک مادر را در پرشین وی مشاهده کنید.

جنایت هولناک یک مادر

مادری که ۳ کودک خود را به قتل رسانده و در یک خودکشی ناموفق زنده مانده، اکنون در برابر اتهام قتل عمد قرار گرفته است.

در راهروی یکی از بیمارستان‌های دورود لرستان یک سرباز ایستاده است. مادری جوان داخل یکی از اتاق‌ها بستری و تحت درمان است که ۱۰ تیرماه با حال وخیم به بیمارستان منتقل شد و حالا حال او بهبود پیدا کرده و هوشیاری‌اش نسبت به روزهای اول بالا رفته است.

وقتی به بیمارستان رسید حالش به حدی بد بود که شاید همه گمان می‌کردند مسمومیت دارویی جان او را هم بگیرد و همان طور که هر ۳ فرزندش به کام مرگ رفتند مادر هم جانش را از دست بدهد. اما مادر به پیشانی مرگ بوسه زد و به طرز معجزه آسایی به زندگی برگشت.

او که می‌خواست خودش را به همراه ۳ فرزندش از بین ببرد حالا گویی بچه‌ها را به خاک سپرده و باید به اتهام قتل ۳ فرزندش تحت تحقیقات و بازجویی قرار گرفته و مجازات شود.

مراقبت از زن جوان بعد خودکشی در بیمارستان

همه چیز از ظهر روز حادثه شروع شد، زمانی که یکی از نزدیکان این مادر جوان متوجه حال وخیم او و بچه هایش شده و خیلی سریع اورژانس را خبر کرد. امدادگران اورژانس بلافاصله در خانه زن جوان واقع در شهرک فرهنگیان دورود حاضر شده و او و بچه هایش را به بیمارستان منتقل کردند.

حال بچه‌ها به حدی وخیم بود که دقایقی بعد از انتقال به بیمارستان یکی یکی به کام مرگ فرو رفتند. مرگ تلخ این ۳ کودک به حدی دردناک بود که خبر این فاجعه بسرعت در شهرستان دورود پیچید و اهالی این شهرستان را بشدت متأثر کرد.

جنایت هولناک یک مادرسه کودک قربانی فرزندکشی مادر

مادر با حال وخیم به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شده و با اعلام خبر از سوی مراجع انتظامی، رسیدگی به موضوع در دستور کار بازپرس ویژه قتل قرار گرفت. بلافاصله تحقیقات برای کشف حقیقت آغاز شد و این در حالی بود که مشاهدات ابتدایی حکایت از مسمومیت بالای دارویی در مادر و بچه‌ها داشت که منجر به مرگ ۳ کودک بی‌گناه شده بود.

در حالی که احتمال می‌رفت این مادر اقدام به خوراندن دارو به بچه‌های خود کرده و سپس با انگیزه خودکشی، از همان داروها خورده است، تحت الحفظ تحت مراقبت قرار گرفته تا بعد از بهبودی کامل تحت تحقیق قرار بگیرد.

با دستور بازپرس پرونده اجساد قربانیان به پزشکی قانونی منتقل شد تا بعد از انجام معاینات و آزمایش‌های لازم نوع داروی مصرفی منجر به مرگ مشخص شود. گفته می‌شود حال عمومی زن جوان خوب است و بزودی از بیمارستان مرخص شده و در جلسات بازجویی حاضر خواهد شد.

علت جنایت هولناک یک مادر

حرف و حدیث‌ها زیاد بود. در شایعات گفته شده بود که این زن جوان به خاطر مشکلات مالی دست به قتل فرزندانش زده و سپس اقدام به خودکشی کرده است. عده‌ای هم می‌گفتند که مسمومیت غذایی، این مادر و بچه هایش را به این حال و روز انداخته است.

اما یک مقام آگاه انتظامی در گفت‌وگو با خبرنگار ما پرده از حقیقت ماجرا برداشت و گفت: «زن جوان از مدتی قبل با همسر خود اختلافات خانوادگی داشت که حتی منجر به باز شدن پرونده قضایی میان آنها هم شده بود.

به دنبال این اختلافات زن جوان اقدام به مسموم کردن مرگبار فرزندان خود کرد و سپس قصد خودکشی داشت که موفق نشد و خودکشی او نافرجام بوده و جان سالم به در برد.

رسیدگی به این پرونده در روال قضایی قرار دارد و بعد از اعلام نتیجه پزشکی قانونی در مورد نوع داروی مصرفی اظهار نظر می‌شود. همچنین تنها متهم پرونده تحت بازجویی قرار خواهد گرفت تا علت و انگیزه اصلی او از این اقدام هولناک مشخص شود.»

ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس