پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

آبروریزی دختر جوان که عاشق شاگرد کلاس زبانش شد

تاریخ نشر :شنبه 04 فوریه 2023 اشتراک:
دختر جوان عاشق حوادث روز
در این مطلب ماجرای آبروریزی یک دختر جوان عاشق را مشاهده می کنید که به خاطر مخالفت پدرش با ازدواج او با شاگرد کلاس زبانش اقدام به آدم ربایی نمود و تقاضای یک میلیارد پول کرد

دختر جوان که در یک موسسه زبان آموزش می داد به یکی از شاگردانش کلاس خصوصی برداشت و همین موضوع باعث شد آنها کم کم به هم علاقمند شوند. پس از مدتی آنها تصمیم به ازدواج گرفتند ولی پدر دختر مخالفت کرد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم دردسری که دختر جوان عاشق به وجود آورد را برای شما قرار دهیم

آدم ربایی دختر جوان عاشق

دختر جوانی که هنگام تدریس خصوصی پسر تهرانی دل به او داد و بی آبرویی به بار آورد !

چندی قبل مرد میانسالی به پلیس رفت و از ربوده شدن دخترش خبر داد. او گفت: دخترم در یک مؤسسه خصوصی انگلیسی تدریس می کند. ساعاتی قبل از تلفن همراهش به من پیامکی داد که او را ربوده اند و گفت برای آزادی اش یک میلیارد تومان فراهم کنم. من چنین پولی ندارم و می ترسم آنها بلایی سر دخترم بیاورند.

دختر جوان عاشقعشق به شاگرد زبان

با شکایت مرد میانسال تحقیقات برای یافتن دختر جوان به نام پریسا آغاز شد. در تحقیقات مشخص شد که آخرین بار پریسا با خواستگارش دیده شده است. بدین ترتیب احتمال دست داشتن او در این ماجرا پررنگ شد. با شناسایی خانه سهیل مأموران راهی محل شده و پریسا را در خانه او پیدا کردند.

اعترافات دختر جوان عاشق

اما دختر جوان در حالی که سهیل را بی گناه می دانست به پلیس گفت: من خودم نقشه این آدم ربایی را طراحی کردم. او زبان آموز مؤسسه ما بود بعد از مدتی خواست تا برایش خصوصی تدریس کنم. کم کم به هم علاقه مند شدیم و او از من خواستگاری کرد اما وقتی پدرم با ازدواجمان مخالفت کرد دنبال راهی برای راضی کردن او بودم.

دختر جوان عاشقدردسر دختر جوان عاشق

یک شب در حال تماشای فیلمی خارجی در رابطه با آدم ربایی بودم. از همان فیلم الگو گرفتم و سناریوی آدم ربایی را اجرا کردم فکر می کردم اگر به پدرم بگویم آدم ربایان برای آزادی من یک میلیارد می خواهند او از سهیل کمک می خواهد و سهیل هم این پول را می دهد و بدین ترتیب پدرم به ازدواج ما رضایت می دهد. اما به چند ساعت نکشید که راز این آدم ربایی ساختگی برملا شد.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس