چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

جزئیات دزدیده شدن ماهور پسر ۸ ماهه / انتشار تصویر زن کودک ربا

تاریخ نشر :شنبه 12 مارس 2022 اشتراک:
دزدیده شدن ماهور حوادث روز
در این تصویر زنی که عامل دزدیده شدن ماهور 8ماهه است را مشاهده می کنید

چندی پیش خبر دزدیده شدن ماهور پسربچه ۸ماهه منتشر شد. پلیس از آن زمان تا کنون در پی پیدا کردن دزدان بود اما به نتیجه ای نرسید تا اینکه تصمیم گرفت تصویر زن کودک ربا را منتشر کند شاید مردم او را شناسایی کنند. در پرشین وی تصویر این زن جوان را ببینید

ماجرای دزدیده شدن ماهور

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیات دزدیده شدن ماهور پسر ۸ ماهه را تشریح کرد.

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: هجدهم آبان امسال صدای فریاد‌های کمک خواهی زن جوانی در میدان مدرس شهرری، توجه کسبه و رهگذران را به خود جلب کرد؛ زن جوان فریاد می‌زد: «بچه‌ام را دزدیدند، مردم کمکم کنید.»

سرهنگ نثاری افزود: به دنبال فریاد‌های زن جوان، موضوع به کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت اعلام و تحقیقات برای یافتن کودک ربوده شده آغاز شد. زن جوان در تحقیقات اولیه گفت: مدتی قبل، از شوهرم جدا شدم، اما پسرم به نام ماهور را نزد خودم نگه داشتم. در این مدت در بازار دستفروشی می‌کردم.

دزدیده شدن ماهورماجرای دزدیده شدن ماهور

روز حادثه دو زن جوان به سراغم آمدند و یک لیوان چای تعارف کردند. زن جوان ادامه داد: وقتی چای را خوردم در حالی که پسر ۸ ماهه‌ام در آغوشم بود از بازار بزرگ شهرری تا میدان مدرس به راه افتادم و پیاده رفتم، آن دو زن هم کنار من حرکت می‌کردند تا اینکه چند دقیقه بعد احساس کردم دست و پاهایم لمس شد و روی زمین افتادم.

ماجرای دزدیدن کودک ۸ماه

در همین حین دو زن جوان که صورت هایشان را با ماسک پوشانده بودند، کودکم را از آغوشم بیرون کشیده و متواری شدند. به دنبال اظهارات زن جوان، کارآگاهان جنایی به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه پرداختند.

سرهنگ نثاری تصریح کرد: در بازبینی دوربین‌ها مشخص شد دو زن جوان با چهره‌هایی ماسک دار به سراغ مادر ماهور رفته و دوربین‌ها نشان می‌داد در لحظه‌ای که زن جوان حواسش نبوده، داخل چای ماده‌ای ریخته و به مادر ماهور دادند. بعد از آن هم دوربین‌ها نشان می‌داد کودک ربایان، ماهور را از آغوش مادرش دزدیده و از محل متواری شدند.

دزدیده شدن ماهوردزدیده شدن ماهور توسط این زن

سرهنگ مرتضی نثاری، معاون جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با اعلام این خبر گفت: از روز حادثه تا کنون ردیابی‌های پلیس برای یافتن کودک ربوده شده ادامه دارد، اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است؛ بنابراین بازپرس شعبه هشتم دادسرای شهرری با درخواست انتشار تصویر متهم پرونده که یک زن می باشد از مردم خواست چنانچه کسی این فرد را می شناسد و یا از محل نگهداری این کودک و از سرنوشت او اطلاع دارد با پلیس ۱۱۰ یا اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت به شماره ۵۱۰۵۵۵۱۱ تماس بگیرند یا به دادسرای شهرری مراجعه کنند.

صدآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس