سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

اتفاق هولناک برای دختر جوان تهرانی که بعد از مشاجره با پدرش از خانه فرار کرد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 23 ژوئن 2022 اشتراک:
اتفاق هولناک برای دختر جوان حوادث روز
در این مطلب ماجرای اتفاق هولناک برای دختر جوان تهرانی را می بینید که بعد از مشاجره با پدرش از خانه فرار کرد و اسیر دو مرد شیطان صفت شد

دختر جوان که با پدرش مشاجره کرده بود از خانه فرار کرد و در راه سوار موتور مرد شیادی شد. مرد شیطان صفت با تهدید او را به یک ویلا در اطراف شهر برده و با همدستش او را آزار و اذیت دادند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ماجرای این اتفاق هولناک برای دختر جوان را برای شما قرار دهیم

اتفاق هولناک برای دختر جوان

دختر جوان که پس از مشاهده پدرش در یکی از پارک‌های مسعودیه، فراری شده بود به دام ۲ مرد شیطان‌صفت افتاد.

خرداد ماه امسال رسیدگی به پرونده آدم‌ربایی دختر جوانی در منطقه مسعودیه در دستور کار محمدامین تقویان؛ بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جرائم‌ جنایی قرار گرفت.

اتفاق هولناک برای دختر جواناتفاق هولناک برای دختر جوان تهرانی

در گام نخست مشخص شد، ساعت ۲۱ شب حادثه، دختر جوان پس از مشاهده پدرش در یک پارک به دلیل مشاجره قبلی با پدر خود، پا به فرار گذاشته و دقایقی بعد با یک پسر جوان که خودش را راننده پیک اینترنتی معرفی کرده بود، آشنا شده است.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد، مرد جوان به بهانه رساندن متهم به خانه‌اش، این دختر را سوار موتورسیکلت خود کرده که در ادامه با تغییر مسیر، دختر جوان را با تهدید شوکربرقی و با کمک یکی از دوستانش ربوده و به یک ویلا در یکی از شهرهای مرکزی کشور برده‌ است.

تحقیقات تکمیلی مشخص کرد، متهمان پس از مصرف مواد مخدر، دختر جوان را زندانی و سپس هدف آزار و اذیت قرار دادند و از وی فیلم سیاه تهیه کرده‌اند؛ این در حالی بود که متهمان پس از یک روز در حبس نگه داشتن دختر جوان، وی را به تهران برگردانده و در یکی از خیابان‌ها رها کرده‌اند.

اتفاق هولناک برای دختر جوانوقوع اتفاق هولناک برای دختر جوان

کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پس از چند روز رصدهای اطلاعاتی،
مرد موتورسوار را دستگیر و به اداره آگاهی منتقل کردند؛
بررسی‌‍‌ها ادامه داشت تا اینکه امروز ۳۱ خرداد ماه،
این متهم برای تحقیقات تکمیلی به شعبه هشتم دادسرای امور جرائم جنایی منتقل شد.

تحقیقات درباره کشف ابعاد پنهان پرونده توسط محمدامین تقویان؛
بازپرس شعبه هشتم امور دادسرای جرائم‌جنایی ادامه دارد و کارآگاهان پلیس آگاهی برای دستگیری متهم دیگر این پرونده، وارد عمل شده‌اند.

تسنیم

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس