جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جنایت وحشتناک مرد ۲۱ ساله علیه همسر ۲۰ ساله اش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 23 ژوئن 2022 اشتراک:
جنایت وحشتناک مرد جوان حوادث روز
در این مطلب ماجرای جنایت وحشتناک مرد جوان 21ساله را مشاهده می کنید که همسر 20ساله اش را به دلیل عجیبی خفه کرد و کشت

دو روز پیش خبر کشف جسد یک زن جوان در خانه ای ماموران پلیس را به محل حادثه رساند. پس از تحقیقات اولیه تنها مضنون پرونده که همسر زن جوان بود دستگیر شد. خیلی زود ب جنایتی که انجام داد اعتراف کرد. در ادامه در پرشین وی ماجرای جنایت وحشتناک مرد جوان را مشاهده می کنید

جنایت وحشتناک مرد جوان

دوشنبه ۳۰ خرداد مأموران کلانتری ۱۵۹ بی‌سیم در تماس با بازپرس ساسان غلامی از قتل زن ۲۰ ساله‌ای در خانه‌اش خبر دادند.

با اعلام این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شده و با جسد زن جوان در حالی که خفه شده بود مواجه شدند.

در بررسی‌های اولیه مادر متهم گفت: پسرم با من تماس گرفت و از من خواست با عجله خودم را به خانه‌اش برسانم. با ورود به خانه آنها ناگهان با بدن بی جان عروسم مواجه شدم ،در حالی که شوکه بودم همزمان برادرشوهرم هم آمد و با پلیس و اورژانس تماس گرفتیم ،اما پسرم از محل متواری شد.

جنایت وحشتناک مرد جوانجنایت وحشتناک مرد جوان

ساعاتی از جنایت گذشته بود که کارآگاهان موفق به دستگیری متهم فراری شدند. مرد ۲۱ ساله در تحقیقات گفت: ما تبعه یکی از کشورهای همسایه هستیم و ۶ سال قبل به ایران آمدیم. همسرم از اقوام نزدیکم بود و حاصل این ازدواج پسری دو ساله است. من ضایعات جمع کن هستم ،اما وضع مالی خوبی ندارم و همسرم اصلاً به این موضوع توجه نمی‌کرد.

اعترافات قاتل زن جوان

او ادامه داد: درخواست‌های همسرم تمامی نداشت و هر روز از من خواسته تازه‌ای داشت ،سر همین موضوع باهم دعوایمان می‌شد و با وجود یک بچه این درگیری‌ها تمامی نداشت. آن شب از سر کار آمدم و خیلی خسته بودم همسرم دوباره شروع به غر زدن کرد و من از شدت عصبانیت پارچه‌ای را که در گوشه اتاق بود دور گردنش پیچاندم.

جنایت وحشتناک مرد جوانجنایت وحشتناک مرد جوان ۲۱ساله

به خودم که آمدم، دیدم همسرم نفس نمی‌کشد. بلافاصله به مادر و عمویم خبر دادم و آنها خودشان را به خانه رساندند و با اورژانس و پلیس تماس گرفتند. خودم هم فرار کردم ،اما به شدت عذاب وجدان داشتم و ناراحت بودم و از اتفاقی که افتاده بشدت پشیمانم.

به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران متهم به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد و تحقیقات ادامه دارد

برترین ها

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده