چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

فیلم زننده عروس و داماد در جشن ازدواج آنها را روانه زندان کرد

تاریخ نشر :چهارشنبه 15 مارس 2023 اشتراک:
فیلم جنجالی عروسی حوادث روز
در این مطلب جزئیات انتشار فیلم جنجالی عروسی یک زوج کهگیلویه و بویراحمدی را مشاهده می کنید که باعث شد روانه زندان شوند. این زوج جوان در کلیپ عروسی شان از تفنگ استفاده کرده بودند

چندی پیش انتشار یک کلیپ عروسی در فضای مجازی پردردسر شد. در این کلیپ عروس و داماد کهگیلویه و بویراحمدی با وضعیت خاصی اسلحه به دست گرفته و این صحنه ها را فیلمبرداری کرده اند. پلیس بلافاصله وارد عمل شد و این عروس و داماد را بازداشت کرد. در پرشین وی جزئیات فیلم جنجالی عروسی را مشاهده می کنید

فیلم جنجالی عروسی

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد از بازداشت عروس و داماد و فیلمبردار به جرم انتشار محتوای مجرمانه در استان خبر داد.

نادریان، معاون فضای مجازی و رسانه و نظارت بر ضابطین حوزه دادستانی مرکز استان، با اظهار تأسف از اینکه برخی کلیپ‌ها و تصاویر نامتعارف در فضای مجازی استان منتشر می‌شود، گفت: این اقدام با فرهنگ و رسوم اصیل و عشیره‌ای استان ما سنخیتی ندارد و در این زمینه دستگاه قضایی استان، پلیس فتا و نهادهای امنیتی ورود جدی خواهند کرد.

فیلم جنجالی عروسیفیلم جنجالی عروسی جنگی

او در ادامه گفت: در پی وصول گزارشی به سامد ک.ب( سامانه ارتباط مستقیم با دادستان مرکز استان) مشخص شد، عروس و داماد با وضعیت ظاهری خاص و در دست گرفتن اسلحه جنگی و فیلمبرداری این صحنه، مبادرت به انتشار این محتوای مجرمانه در فضای مجازی استان کردند که موجب تشویش اذهان عمومی شد.

ماجرای فیلم جنجالی عروسی

معاون دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان بیان کرد: برخی افراد امنیت روانی جامعه را با اقدامات غیر قانونی خود تحت‌الشعاع خود قرار می‌دهند که در همین موضوع، با توجه به اهمیت بزه، با صدور دستورات قضایی، عروس و داماد و نیز فیلمبردار شناسایی و بازداشت شدند و تا تکمیل تحقیقات نیز این افراد در بازداشت به‌سر خواهند برد.

فیلم جنجالی عروسیفیلم جنجالی عروسی دردسرساز

نادریان ادامه داد: راه اندازی سامانه «سامد ک.ب»
(سامانه ارتباط مستقیم مردمی با دادستان مرکز استان) موجب شده که،
شکایت ها، پیشنهادات و انتقادهای مردمی در خصوص حوزه فضای مجازی و
سایر موارد تخلفات انجام گرفته در سطح استان به این سامانه ارسال می‌شود که بازخورد بسیار مطلوبی در پی داشته که از برکات اعتماد عموم مردم شریف استان به دستگاه قضایی و سامانه «سامد ک.ب» است.

رکنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس