جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

اعترافات مرد جوان که دختر خاله اش را در اکباتان کشت

تاریخ نشر :چهارشنبه 15 مارس 2023 اشتراک:
قتل دختر خاله حوادث روز
در این مطلب ماجرای قتل دختر خاله جوان توسط پسر جوان را مشاهده می کنید که در شهرک اکباتان رخ داد. در این جنایت مرد جوان بخاطر اختلاف خانوادگی دختر خاله اش را کشته بود

چند روز پیش کشف جسد یک زن جوان در خانه ای در شهرک اکباتان پلیس را به محل حادثه کشاند. پس از تحقیقات پلیس مشخص شد زن جوان توسط پسرخاله اش کشته شده است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم جزئیات قتل دختر خاله را برای شما قرار دهیم

قتل دختر خاله جوان

مرد جوانی که دختر خاله‌اش را در شهرک اکباتان به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

پنجشنبه هجدهم اسفندماه امسال، کشف جسد زن جوانی در خانه‌اش
در شهرک اکباتان از سوی مأموران کلانتری ۱۳۵ آزادی به «محمدمهدی براعه»،
بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، گزارش داده شد.

بدین ترتیب کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، کارشناسان تشخیص هویت
و متخصصان پزشکی قانونی به همراه قاضی جنایی پایتخت پای در خانه
مورد نظر گذاشتند و با جسد زن جوانی مواجه شدند که بر اثر خفگی به قتل رسیده بود.

قتل دختر خالهقتل دختر خاله در اکباتان

تحقیقات ابتدایی تیم جنایی حکایت از آن داشت،‌ زن جوان در جریان یک درگیری با فرد ناشناسی به قتل رسیده است و همسایه‌ها زمان این جنایت هولناک تردد مشکوک پسرخاله مقتوله را در ساختمان مشاهده کردند. بررسی‌های بیشتر نیز مشخص کرد مرد جنایتکار سارق بوده و از خانه مقتوله به عنوان محلی برای نگهداری اموال مسروقه استفاده می‌کرده است.

قتل دختر خاله در اکباتان

در ادامه مشخص شد قاتل برای پس گرفتن مقداری از اموال مسروقه به خانه دخترخاله‌اش رفته اما چون مقتوله اموال را باز نگردانده است درگیری میان این ۲ نفر رخ داده و همین نزاع منجر به قتل شده است. کارآگاهان پس از دریافت این سرنخ مهم، با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی کردند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن موفق به دستگیری او در یک عملیات غافلگیرانه شدند.

قتل دختر خالهقتل دختر خاله ۳۸ساله

متهم در جریان بازجویی‌ها به جرم قتل دخترخاله‌اش اعتراف اما دلیل ارتکاب جنایت را در اظهارات ضد و نقیضی، اختلافات خانوادگی با مقتوله عنوان کرد.

با دستور محمدمهدی براعه، بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد مقتوله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس