یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

بازسازی صحنه قتل آوا کودک ۴ ساله به دست نامادری سنگدل در ارومیه +تصاویر

تاریخ نشر :دوشنبه 08 ژانویه 2024 اشتراک:
قتل آوا دختربچه ارومیه ای حوادث روز
آوا دختربچه ارومیه ای که بر اثر ضرب و شتم نامادری در بیمارستان به سر می برد بعد از چند روز جانش را از دست داد و اکنون نامادری بی رحم وی به صحنه جنایتش بازگشته و جزئیات قتل دختربچه 4 ساله را تشریح کرده است.

دختری ۴ ساله که بر اثر شکنجه نامادری جانش را از دست داده بود صحنه قتل این دختر بی گناه بازسازی شده و نامادری به جزئیات شکنجه وی پرداخته است. در ادامه جزئیات قتل آوا دختربچه ارومیه ای را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل آوا دختربچه ارومیه ای

نامادری دختر ۴ ساله که با کتک زدن وی باعث مرگ کودک شده بود، صحنه ضرب و شتم و قتل را بازسازی کرد. بنا بر اعلام دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه، پس از بازسازی صحنه قتل آوا کیفرخواست نامادری سنگدل نیز در روزهای آتی صادر می‌ شود.

در ماجرای ضرب و جرح عمدی منجر به فوت کودک چهار ساله توسط نامادری سنگدل در ارومیه تحقیقات این پرونده در مسیر تکمیل شدن است. تمامی جوانب این پرونده از جمله اخذ نظریه پزشکی قانونی، گواهی حصر وراثت، تکمیل پرونده شخصیت متهم، اخذ نظریه روانپزشک، اخذ آخرین دفاع و بازسازی صحنه قتل انجام شد.

بازسازی صحنه جنایت نامادری سنگدل

در فرایند تکمیل این پرونده، دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان‌ غربی، بازپرس ویژه قتل، مأمورین دایره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان در منزل پدری آوا حضور یافته و پرونده آماده صدور کیفرخواست و ارسال به دادگاه شد.

قتل آوا دختربچه ارومیه اینامادری در صحنه قتل آوا دختربچه ارومیه ای

حسین مجیدی دادستان مرکز استان آذربایجان‌ غربی با تأکید بر اینکه به جرم متهم طبق قانون رسیدگی می‌شود، افزود: همه در برابر قانون مساوی هستند و نباید حق مظلوم ضایع شود و در این پرونده نیز با بازسازی صحنه مراحل رسیدگی پرونده در حال تکمیل شدن است.

وی با اشاره به وظیفه رسانه‌ ها در این پرونده اظهار کرد: رسانه‌ های جمعی با ارتقای آگاهی‌ های حقوقی و اجتماعی شهروندان سعی نمایند در راستای تقویت مهارت‌ های زندگی زوجین گام برداشته و از فروپاشی خانواده‌ ها ممانعت کنند تا شاهد پیامدهای اینچنینی ناشی از طلاق و خشونت‌ های روانی و فیزیکی توسط نامادری یا ناپدری نباشیم.

جزئیات قتل آوا دختربچه ارومیه ای

آوا دختر۴ ساله ارومیه‌ای چند روز قبل با ضرب و شتم نامادری خود پس از بستری شدن در بیمارستان فوت کرد. پدر آوا که خواهان قصاص همسرش است، گفته بود بعد از طلاق، همسر اولش او دو فرزند ۸ و ۴ ساله‌اش را رها کرد و رفت.

وی نیز به ناچار با زن دیگری ازدواج کرد که خودش از ازدواج اولش ۲ فرزند داشت و بچه‌ هایش با پدرشان زندگی می کردند، اما این زن با آزار پسر و دختر همسرش سرانجام آوا را به قتل رساند.

ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس