یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

سرنخ های جدید از قتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی فر

تاریخ نشر :سه‌شنبه 17 اکتبر 2023 اشتراک:
قتل داریوش مهرجویی حوادث روز
داریوش مهرجویی کارگردان برجسته سینمای ایران و همسرش وحیده محمدی‌ فر در ویلای خود در کرج به طرز دلخراشی به قتل رسیدند و اکنون پلیس سرنخ های جدید از عامل یا عاملان این جنایت هولناک که افکار عمومی را درگیر کرده کشف کرده اند و هنوز در حال بررسی هستند.

بنا به تحقیقات پلیس و سرنخ های جدیدی که در پرونده قتل هولناک کارگردان مشهور و همسرش وجود دارد تا کنون ۷ نفر بازداشت شده اند. در ادامه جزئیات هولناک قتل داریوش مهرجویی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل داریوش مهرجویی

پلیس در تحقیقات گسترده خود به اطلاعاتی دست یافته که آن‌ها را به عاملان قتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی فر نزدیک کرده است.

اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد نقطه زنی خطوط موبایل در منطقه انجام گرفته و سگ‌ های پلیس رد خون را پیدا کرده‌اند و کارآگاهان را به سرنخ‌های مهمی رسانده است. دوربین‌های مداربسته که از باغ همسایه به دست پلیس رسیده است نیز در حال آنالیز هستند.

این در حالیست که سخنگوی پلیس نیز اعلام کرد تعداد بازداشتی‌ها در قتل داریوش مهرجویی و همسرش به ۷ تن رسیده است و دستگیری عاملان اصلی قتل قریب الوقوع است.

مدیرمسئول روزنامه اعتماد به تازگی مدعی شده که وحیده محمدی فر در گفتگو با این روزنامه که روز قبل از این قتل هولناک انجام شده بود، از کارگر و باغبان قبلی خود به عنوان افرادی که به آنها برای تهدید مشکوک است، نام برده بودند.

قتل داریوش مهرجوییداریوش مهرجویی و همسرش

بهروز بهزادی گفت: «این موضوع به روشنی در این گفت‌وگو ذکر شده و اعتماد آماده است متن کامل گفت‌وگو و ویس مورد اشاره را دراختیار مسئولان انتظامی و قضایی قرار دهد.»

اعلام زمان مراسم خاکسپاری کارگردان مشهور

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌ فر چهارشنبه ۲۶ مهرماه برگزار می‌شود.

کیوان کثیریان روابط عمومی خانه سینما زمان تشییع و خاکسپاری این کارگردان سینمای ایران را تأیید کرد و گفت: «این مراسم از ساعت ۱۰ صبح در پهنه رودکی تالار وحدت با سخنرانی هنرمندان برگزار می‌ شود و در ادامه پیکر داریوش مهرجویی و همسرش به قطعه هنرمندان بهشت زهرا بدرقه می‌ شود.»

شناسایی چهار مظنون و دستگیری دو نفر

سعید منتظر‌المهدی سخنگوی فراجا یکشنبه شب در تازه‌ترین توضیحات درباره قتل مشکوک داریوش مهرجویی و همسرش در کرج اعلام کرد که کارآگاهان به سرنخ‌های جدید دست یافته‌ اند. او همچنین از شناسایی چهار مظنون و دستگیری دو نفر از آنها خبر داد و گفت دو نفر دیگر به زودی دستگیر خواهند شد.

قتل داریوش مهرجویی و همسرش

وضعیت خانه و خانواده داریوش مهرجویی

در حال حاضر خانه داریوش مهرجویی توسط مقامات قضایی پلمپ شده و کسی بدون اجازه قضایی اجازه ورود به آن را ندارد. همچنین همه نشانه‌ها و رد‌های باقی مانده از صحنه جمع آوری شده است. وضعیت شهرک کاملا حفاظت شده است و به‌ جز ساکنان و کسانی که مقامات قضایی اجازه ورود می‌ دهند فرد دیگری اجازه ورود ندارد.

گفته می‌ شود خانواده داریوش مهرجویی در شوک شدیدی به سر می‌ برند. دختر کوچکش مونا که اجساد پدر و مادرش را کشف کرده به شدت شوکه است و وضعیت روحی بسیار بدی دارد. فرزندان دیگر مهرجویی نیز حال خوبی ندارد و به گفته وکیل خانواده در شوک هستند.

بر اساس شنیده‌های خبرنگار جنایی، داریوش مهرجویی وصیت‌ نامه‌ ای دارد که نزد یکی از معتمدین خود قرار داده و این موضوع به اطلاع خانواده مهرجویی رسیده است.

روزیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده