جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

قتل ناموسی مرد تهرانی با چاقو خوردن به خاطر یک دختر جوان

تاریخ نشر :دوشنبه 20 نوامبر 2023 اشتراک:
قتل ناموسی مرد تهرانی حوادث روز
در پی یک جنایت ناموسی در تهران رد پای همسر مقتول و برادران دختر جوان در جنایت مشخص شده اما هنوز قاتل اصلی به جنایت هولناک خود که با چاقو مردی جوان را از پای درآورده اعتراف نکرده است.

با کشف جسد مرد جوانی در نزدیکی یک کانال آب دوست او مدعی قتل مرد جوان توسط دو نفر افغانی شده و اکنون او به عنوان قاتل دستگیر شده و گفته می شود انگیزه این جنایت ناموسی بوده است. در ادامه جزئیات قتل ناموسی مرد تهرانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل ناموسی مرد تهرانی

محل جسد مرد جوانی با آثار ضربه‌های متعدد و پیاپی چاقو در حالی توسط دوستش به پلیس اعلام شد که مدعی بود نقشی در قتل ندارد اما در نهایت به قصاص محکوم شد.

پاییز ۱۴۰۱ زنی به نام فریبا هراسان با پلیس تماس گرفت و گفت: چند دقیقه پیش همسرم کیوان با من تماس گرفت و در حالی که به‌سختی صحبت می‌کرد گفت چاقو خورده است اما وقتی خواستم بپرسم کجاست تلفنش قطع شد و دیگر جواب نداد.

چند ساعت پس از این ماجرا مرد جوانی به نام مهران در حالی که لباس‌های خیس بر تن داشت به کلانتری رفت و ادعای عجیبی مطرح کرد.

وی گفت: من و یکی از دوستانم به نام کیوان تصمیم داشتیم از دو مرد افغانستانی ضایعات بخریم به همین خاطر با آنها در سه‌راهی سیمان تهران قرار گذاشتیم.

اما وقتی آنها سرقرار رسیدند با تهدید چاقو از ما خواستند هرچه پول داریم به آنها بدهیم. من از ترسم خودم را به کانال آب انداختم و پس از چند ساعت شنا کردن نجات یافتم، اما نمی‌دانم آن ۳ نفر چه بلایی سر دوستم آورده‌اند.

قتل ناموسی مرد تهرانیقتل ناموسی مرد تهرانی

پس از آن مأموران برای پیدا کردن ردی از کیوان راهی سه‌راه سیمان شدند و پس از دقایقی جست‌وجو جسد خونین او را در حالی که با ضربه‌های متعدد چاقو از پا درآمده بود، پیدا کردند. جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و مأموران شناسایی عاملان قتل را در دستور کارشان قرار دادند.

راز جنایت هولناک به خاطر یک دختر

مأموران در نخستین گام از تحقیقات به بررسی فیلم دوربین‌های مداربسته در همان حوالی پرداختند اما ردی از دو مرد افغانستانی نیافتند. آنها همچنین با بررسی کانال آبی که مهران مدعی بود ساعت‌ها در آن شنا کرده، دریافتند شدت آب و عمق کانال به حدی است که کسی نمی‌ تواند وارد آن شود و زنده بیرون بیاید.

بنابراین فرضیه دروغگویی مرد جوان قوت گرفت و دستور بازداشت او صادر شد. اما مهران اظهارات قبلی‌ اش را تکرار کرد و مدعی شد دوستش از سوی دو مرد افغان به قتل رسیده است.

وقتی مأموران به بررسی بیشتر پرداختند، دریافتند کیوان با زن جوانی به نام آرزو رابطه پنهانی داشته است. همچنین مشخص شد که آرزو چند روز قبل از این جنایت با همسر کیوان صحبت کرده و در مورد ارتباطش با شوهر وی گفته و در نهایت مکالمه آنها به دعوا و فحاشی ختم شده است.

با به دست آمدن این سرنخ، فرضیه جنایت ناموسی قوت گرفت و مأموران در بررسی‌های بیشتر دریافتند، مهران از دوستان قدیمی برادران آرزو بوده است. با افشای این ماجرا، ۲ برادر آرزو بازداشت اما منکر دخالت در قتل شدند.

جزئیات قتل ناموسی مرد تهرانی

به این ترتیب و در حالی که مظنون دیگری در پرونده شناسایی نشده بود برای مهران به اتهام قتل کیفرخواست صادر و پرونده‌اش به شعبه ۵ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در دادگاه چه گذشت؟

در این جلسه اولیای دم برای مهران درخواست قصاص کردند. آنها گفتند پسرمان با ضربات متعدد چاقو که نشان از کینه قاتل داشته به قتل رسیده است.

ما مطمئن هستیم که مهران از سوی برادران آرزو اجیر شده اما نمی‌ خواهد واقعیت را بگوید. به همین خاطر درخواست ما اشد مجازات برای اوست. سپس متهم به جایگاه رفت و ادعای قبلی‌اش را تکرار کرد.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدارک‌ موجود در پرونده، مهران را به قصاص محکوم کردند.

ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده