جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ماجرای ربودن نوزاد پسر از بخش زنان بیمارستان میلاد تهران

تاریخ نشر :سه‌شنبه 21 نوامبر 2023 اشتراک:
ربودن نوزاد از بیمارستان حوادث روز
در ماجرای ربودن نوزاد از بیمارستان میلاد تهران زوج جوانی دستگیر شده اند که قصد داشتند یکی از نوزادان این بیمارستان را بدزدند و پرستاران در اقدامی به موقع زن جوان را غافلگیر کرده و به همراه همسرش دستگیر شده اند.

زوج جوانی که در حصرزت فرزند بوده اند در اقدامی هولناک به بیمارستان میلاد تهران رفته و قصد داشتند که یک نوزاد پسر را بدزدند که با اقدام به موقع کادر درمان ناکام مانند و هر دو دستگیر شده اند. در ادامه جزئیات ربودن نوزاد از بیمارستان را در پرشین وی مشاهده کنید.

ربودن نوزاد از بیمارستان

زوج جوان که برای ربودن یک نوزاد به بیمارستان میلاد تهران رفته بودند دستگیر شدند. عصر امروز دوشنبه ۲۹ آبان عوامل بیمارستان میلاد تهران در تماس با پلیس ۱۱۰ از حمله یک زن و‌ مرد جوان به بخش زنان و زایمان بیمارستان گزارش شد که بلافاصله تیمی از ماموران به محل  اعزام شدند.

در تحقیقات اولیه مشخص شد ضاربین یک زوج جوان هستند که چند سالی است بچه دار نشده اند و با نقشه ربودن یک نوزاد پسر پای در بیمارستان میلاد تهران گذاشته اند.

ماجرای کودک ربایی در بیمارستان میلاد

در حالی که زوج جوان توسط عوامل حراست بیمارستان و کادر درمان غافلگیر شده بودند پس پی برد که این زوج جوان با قصد دزدیدن یک نوزاد آن هم پسر وارد بیمارستان میلاد و بخش زنان و زایمان شده و در حالیکه مرد جوان در بیرون از بخش زاغ زنی می کرده زن جوان با چاقو وارد بخش زنان شده و با تهدید چاقو  سعی داشته با تهدید پرستاران یک نوزاد پسر را با خود ببرد که در این لحظه پرستاران از در اقدامی غافلگیرانه زن جوان را گرفته و مانع دزدیدن نوزادان و زخمی کردن کادر درمان می شوند.

ربودن نوزاد از بیمارستاندستگیری زوج جوان

ربودن نوزاد از بیمارستان تهران

در ادامه نیز با حضور حراست بیمارستان مرد جوان که در بیرون از بخش قصد فراری دادن زن جوان بود نیز دستگیر شد.

به گفته منابع آگاه به خبرنگار رکنا این زوج جوان که مرد ۴۹ ساله و زن ۴۵ ساله هستند بازداشت و تحویل مقامات قضایی شدند.

بنا بر این گزارش، تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده