دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات هولناک پدرکشی مرد تبریزی / رهایی پدر ۲ دختربچه از چوبه دار

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 28 مارس 2024 اشتراک:
قتل پدر در تبریز حوادث روز
مرد که که دو دختربچه خردسال داشت در اقدامی هولناک بعد از مشاجره و اختلاف با پدر 50 ساله اش او را به قتل رسانده و خیلی زود دستگیر شده و اکنون خانواده اش به خاطر فرزندانش از قصاص وی گذشته و او از چوبه دار نجات یافته است.

در پی یک جنایت هولناک مردی پدر ۵۰ ساله خود را به قتل رساند و قصد داشت همه چیز را صحنه سازی کرده و جنایت را به گردن یک بی گناه بیاندازد که خیلی زود رازش برملا شد. در ادامه جزئیات قتل پدر در تبریز را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل پدر در تبریز

مرد جوانی که در یکی از مناطق اطراف تبریز، پدر خود را به قتل رسانده و سعی کرده بود با صحنه سازی، قاتل را فرد دیگری جلوه دهد؛ با هوشیاری بازپرس مجتبی جمالی دستگیر و بعد از اعتراف به جرم خود، با رضایت اولیای دم مقتول در همان مرحله بازپرسی، از مجازات رهایی یافت.

چندی پیش بود که مجتبی جمالی، بازپرس جنایی تبریز با یک پرونده پیچیده جنایی روبرو شد؛ پرونده ای که درآن مرد ۵۰ ساله ای به طور مرموزی به قتل رسیده و متهم هیچ اثری از خود در صحنه جنایت به جا نگذاشته بود؛

جزئیات یک جنایت هولناک خانوادگی

اما با این وجود بازپرس با شگردهای خاصی شروع به حل این معمای پیچیده جنایی کرد و در نهایت موفق به شناسایی متهم پرونده شد،

متهمی که همان پسر مقتول بود و در اقدامی هولناک پدرش را به قتل رسانده و برای اینکه ردی از خود در صحنه جنایت باقی نگذارد به گونه ای صحنه سازی کرده بود که انگار قاتل فردی دیگر از آشناهای آن هاست.

قتل پدر در تبریزقاتل پدرکش در دادگاه

بازپرس بعد از حل این معمای پیچیده جنایی، بلافاصله دستور بازداشت متهم را به کارآگاهان صادر کرد و خیلی زود متهم جوان دستگیر و در اختیار بازپرس قرار گرفت.

قتل پدر در تبریز و رهایی از چوبه دار

متهم وقتی مقابل بازپرس نشست و با مستندات وی روبرو شد، لب به اعتراف قتل پدرش کرد و گفت: بر سر اختلافی که با پدرم داشتم، آنقدر عصبانی شدم که نتوانستم بر این عصبانیت خود غلبه کنم و پدرم را به قتل رساندم، از ترس لو رفتن ماجرا طوری صحنه سازی نمودم که این حادثه تلخ بر گردن فرد دیگری بیفتد و پای من وسط نباشد؛ اصلا فکرش را هم نمی کردم شناسایی شوم و الان به شدت پشیمان هستم.

بازپرس بعد از دعوت اولیای دم مقتول و شنیدن صحبت های آنان، اولیای دم رضایت خود را اعلام کردند و از شکایت صرف نظر کردند و متهم جوان که خود نیز پدر ۲ دختر می باشد از حکم قصاص که انتظارش را می کشید رهایی یافت و پرونده برای صدور حکم از نظر جنبه عمومی به دادگاه کیفری ارجاع داده شد.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس