پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

سقوط مرگبار زن ۱۹ ساله در عید‌ دیدنی خونین محله لواسان

تاریخ نشر :چهارشنبه 27 مارس 2024 اشتراک:
سقوط مرگبار زن جوان حوادث روز
دوشنبه ششم فروردین‌ ماه صدای دلخراش سقوط مرموز زنی جوان که 19 ساله بوده از پشت‌ بام یک خانه چهار طبقه‌ سکوت محله لواسان را شکست و بعد از درگیری این زن جوان با خانواده همسرش او به پشت بام رفته و مشخص نیست چه اتفاقی رخ داده است.

زنی از طبقه چهارم خانه ای در لواسان به پایین سقوط کرده و در جا جانش را از دست داده و گفته می شود در پی مرگ دلخراش وی دو نفر دستگیر شده اند. در ادامه جزئیات سقوط مرگبار زن جوان در لواسان را در پرشین وی مشاهده کنید.

سقوط زن جوان در لواسان

به دنبال سقوط زن جوان از طبقه چهارم یک خانه در محله لواسان ۲ متهم توسط کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ بازداشت شدند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شامگاه دوشنبه ششم فروردین‌ماه، صدای دلخراش سقوط زن جوانی از پشت‌بام یک خانه چهار طبقه‌ سکوت محله لواسان را در هم شکست و خیلی زود این حادثه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از زبده‌ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ (ویژه قتل) راهی محل حادثه شدند و جسد زن حدواً ۱۹ ساله‌ اهل کشور افغانستان را مشاهده کردند که براثر سقوط به کام مرگ فرو رفته بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، همسایه‌ها قبل از این سقوط مرگبار میان متوفی و خانواده همسرش صدای مشاجره شنیده‌اند.

قتل زنی ۱۹ ساله در درگیری با خانواده همسرش

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، ساعتی قبل از این حادثه زن جوان با همسر و خواهر همسرش که اختلاف خانوادگی داشته مشاجره پیدا کرده و این درگیری به پشت‌ بام نیز کشیده شده که ناگهان متوفی به پایین پرتاب شده است.

سقوط مرگبار زن جوانجسد زن جوان

در نخستین‌گام همسر متوفی هدف بازجویی قرار گرفت؛ او در اظهارات ضد و نقیضی به کارآگاهان پلیس جنایی گفت: از گذشته با همسرم اختلاف داشتم؛ شب حادثه خواهرم برای عید دیدنی به خانه ما آمده بود که در جریان مهمانی به خاطر همان مشکلاتی که وجود داشت با همسرم شدیداً مشاجره کردم اما او برای اینکه آرام شود به پشت‌بام رفت؛ من نیز برای صحبت کردن به آنجا رفتم در ادامه همسرم ناگهان خودش را به پایین پرتاب کرد و به زندگی خود پایان داد!

سقوط مرگبار زن جوان از پشت بام

در تجزیه و تحلیل‌های دقیق‌تر کارآگاهان مشخص شد، احتمالا مرد جوان پس از این سقوط مرگبار قصد داشته تا از صحنه جرم فرار کند اما با توجه به ازدحام جمعیت در راه‌پله‌های ساختمان نا‌موفق بوده است همچنین خواهر همسر متوفی در رابطه با این حادثه اظهارات ضد و نقیضی را به زبان آورد که هر ۲ متهم بازداشت شدند.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان جنایی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف صحنه جرم بررسی‌های موشکافانه خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

به گزارش تسنیم، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس