دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

کشته شدن یک زن ۸۳ ساله به دست پسرش در هرسین کرمانشاه

تاریخ نشر :شنبه 30 مارس 2024 اشتراک:
مادرکشی در هرسین کرمانشاه حوادث روز
گفته می شود که پیرزنی ۸۳ ساله در هرسین کرمانشاه به دست پسر ۳۵ ساله اش به طرز دلخراشی به قتل رسیده و قاتل بی رحم دو ساعت بعد از جنایتش دستگیر شده و هنوز ابعاد و انگیزه قتل این مادر پیر اعلام نشده و پرونده در حال بررسی است.

پسر ۳۵ ساله ای در اقدامی هولناک با انگیزه نامعلوم مادرش که پیرزنی ۸۳ ساله بوده را به قتل رسانده است. در ادامه جزئیات جنایت هولناک مادرکشی در هرسین کرمانشاه را در پرشین وی مشاهده کنید.

مادرکشی در هرسین کرمانشاه

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از قتل پیرزنی ۸۳ ساله در هرسین به دست پسر ۳۵ ساله اش خبر داد و گفت: فرد قاتل در کمتر از ۲ ساعت از وقوع جنایت دستگیر شد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرگزاری پلیس، سرهنگ جلال پشوتن اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد قتل در شهرستان هرسین، تیمی از مأموران به سرعت در محل حاضر شدند.

وی عنوان کرد: با حضور مأموران در محل مشخص شد پیرزنی حدود ۸۳ ساله در منزلش به علت اصابت جسم سخت به سرش به قتل رسیده و فرد قاتل هم متواری شده است.

جزئیات مادرکشی در هرسین کرمانشاه و دستگیری قاتل

پشوتن با بیان این که تحقیقات تکمیلی پلیس نشان می‌داد که قاتل فرزند مقتول بوده است، گفت: مأموران در ادامه و با انجام کارهای اطلاعاتی موفق شدند محل اختفای وی را شناسایی و در عملیاتی منسجم او را دستگیر کنند.

مادرکشی در هرسین کرمانشاهدستگیری قاتل بی رحم

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه از تشکیل پرونده‌ ای در این خصوص خبر داد و افزود: بازجویی از قاتل برای روشن شدن انگیزه‌اش از ارتکاب این جنایت ادامه دارد.

کاهش حوادث جاده‌ ای

رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت : تعداد فوتی‌های ناشی از حوادث جاده‌ای از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون در محور‌های استان در مقایسه با مدت زمان مشابه پارسال، ۳۳ درصد کاهش یافته است.

عبدالحسین زارع رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت : از زمان آغاز اجرای طرح نوروزی پلیس راه که از ۲۴ فروردین ماه سال گذشته آغاز و ادامه دارد با وجود آنکه آمار تصادفات سه درصد افزایش یافته ولی آمار فوتی‌ های ناشی از این حوادث با ۳۳ درصد کاهش همراه بوده است.

زارع گفت: بیشترین تعداد تصادفات جاده‌ای در استان به ترتیب محور‌های کنگاور به کرمانشاه، کرمانشاه به اسلام آباد غرب و کرمانشاه به اورامانات است.

همشهری آنلاین , باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس