چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

داماد ٢١ ساله عروس ١۶ ساله‌ را کشت و به مغز خود شلیک کرد

تاریخ نشر :شنبه 23 آوریل 2022 اشتراک:
قتل عروس ١۶ ساله‌ حوادث روز
در این مطلب ماجرای قتل عروس ١۶ ساله‌ نوجوان را مشاهده می کنید که توسط همسر جوانش رخ داده است. این زوج جوان به تازگی نامزد کرده بودند

روز گذشته وقوع دو فقره قتل در یکی از روستاهای کهگیلویه شوک بزرگی به اهالی روستا وارد کرد. در این حادثه پسر جوان که ۲۱سال سن داشت با اسلحه شکاری نامزد ۱۶ساله خودش را که دختر خاله اش نیز بود به قتل رساند و سپس خودش را با همان اسلحه کشت. در پرشین وی ماجرای قتل عروس ١۶ ساله‌ توسط داماد ۲۱ساله را مشاهده می کنید

قتل عروس ١۶ ساله‌ توسط داماد ۲۱ساله

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه گفت: جوان ۲۱ ساله دهدشتی بعد از قتل نامزد ۱۶ ساله خود، به زندگی اش پایان داد.

سرهنگ موسوی گفت: این جوان به گفته خانواده اش، مدتی بود که بر سر مسائلی با نامزدش اختلاف داشت.

او با بیان اینکه این حادثه شب گذشته و در روستای قلعه دختر کهگیلویه رخ داد می گوید: دختر ۱۶ ساله و جوان ۲۱ ساله شب گذشته با اصابت گلوله اسلحه در دم جان باختند.

قتل عروس ١۶ ساله‌قتل عروس ١۶ ساله‌ نوجوان

به گفته فرمانده انتظامی کهگیلویه، عروس و داماد، دختر خاله و پسرخاله بودند و مدتی قبل قرار بود پس از مراسم خواستگاری و نامزدی زندگی مشترک خود را آغاز کنند اما با مخالفت عروس، مواجه شد.

دایی این عروس و داماد در تشریح جزئیات این حادثه گفت: مدتی قبل جشن نامزدی آن‌ها برگزار شد، اما عروس می‌گفت آمادگی شروع زندگی را ندارد و دلش می‌خواهد زندگی مشترک خود را یک سال دیگر آغاز کند.

او با اشاره به اینکه داماد از تصمیم عروس عصبانی بود و ما مراقب بودیم که تصمیم خطرناکی نگیرد می گوید: داماد خانه اجاره کرده بود و به نظر او دلیلی برای تاخیر در مراسم عروسی وجود نداشت.

قتل عروس ١۶ ساله‌قتل عروس ١۶ ساله‌ با گلوله

دایی این عروس و داماد گفت: به خاطر همین موضوع بین آن‌ها اختلاف و بگو مگو بالا گرفت، تا اینکه دیشب داماد با اسلحه‌ای که از قبل تهیه کرده بود به خانه عروس رفت و پس از قتل عروس با اصابت گلوله اسلحه به ناحیه سر، جان خود را از دست داد.

خبرانلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس