سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

از قتل مادر برای یک درگیری لفظی ساده تا زورگیری زن مسافر کش تهرانی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 04 آگوست 2022 اشتراک:
قتل مادر میانسال حوادث روز
در این مطلب ماجرای قتل مادر میانسال تهرانی را برای شما قرار می دهیم که در پی درگیری لفظی با پسرش کشته شد

به دنبال ناپدید شدن یک زن میانسال تهرانی تحقیقات پلیس آغاز شد اما به نتیجه ای نرسیدند. تا اینکه پس از سه ماه پسر زن میانسال لب به سخن گشود و به قتل مادرش اعتراف کرد. در ادامه در پرشین وی ماجرای قتل مادر میانسال را مشاهده می کنید

قتل مادر میانسال در پی درگیری لفظی

پسر جوان که پس از قتل مادرش جسد او را اطراف تهران دفن کرده بود، پس از ۳ ماه لب به اعتراف گشود.

رسیدگی به این پرونده از نخستین روز تیر و به دنبال ناپدید شدن زن میانسالی در شرق تهران آغاز شد.در بررسی‌های اولیه مشخص شد حدود یک ماه قبل، زن میانسال برای آخرین بار همراه پسرش خانه را ترک کرده اما دیگر برنگشته است.

از آنجا که احتمال می‌رفت پسر جوان در ناپدید شدن مادرش نقش داشته باشد، بازپرس جنایی دستور تحقیقات از پسر جوان را صادر کرد. در تحقیق از وی تیم جنایی با اظهارات ضد و نقیض از سوی او مواجه شدند. از طرفی در بازرسی از خودروی پژو ۲۰۶ پسر جوان، آثار خون کشف شد.

بدین ترتیب پسر جوان به دستور بازپرس حمیدرضا رستمی بازداشت اما منکر جنایت شد. تحقیقات از پسر جوان ادامه داشت تا اینکه روز گذشته لب به اعتراف گشود و به قتل مادرش اعتراف کرد: روز حادثه برای انجام کاری در شهرداری همراه مادرم از خانه خارج شدم. اما کارهایمان انجام نشد و سر همین مسأله با مادرم درگیر شدم. یک لحظه عصبانیت باعث شد که او را کتک بزنم. به خودم که آمدم، متوجه شدم مادرم نفس نمی‌کشد. ترسیدم و جسدش را در محلی خلوت دفن کردم.

قتل مادر میانسالقتل مادر میانسال توسط پسر

با اعتراف پسر جوان به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران، تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی به محلی که پسر جوان مدعی است جسد را آنجا دفن کرده رفتند و تحقیقات برای کشف جسد ادامه دارد.

زن مسافربر، زورگیر از آب درآمد

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای منزل و یک زوج زورگیر مسافربرنما خبر داد.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی با اشاره به دستگیری سارق حرفه‌ای منزل گفت: روز ۲۶ فروردین ماه فردی با مراجعه به کلانتری نواب شکایت خود را درباره سرقت از منزلش اعلام کرد و به پلیس گفت هنگامی که در منزل حضور نداشته در ورودی منزل تخریب و مقادیری طلا و جواهرات به ارزش تقریبی ۱۵۰ میلیون تومان از منزل وی سرقت شده است

در همین راستا نیز کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت منزل پایگاه هشتم پلیس آگاهی مامور کشف جرم شده و برای پی‌جویی عازم محل سرقت شدند و در تحقیقات صورت گرفته درخصوص شیوه و شگرد به کار رفته از سوی آنان مشخص شد که سارق حرفه‌ای بوده است.

گودرزی ادامه داد: در ادامه بر اساس مفروضات پلیسی و نتایج به دست آمده، کارآگاهان موفق به شناسایی سارقی به هویت معلوم شدند. این فرد از مجرمان حرفه ای و سابقه دار بوده است.

رییس پلیس آگاهی تهران در ادامه گفت: متهم با هماهنگی‌های قضایی در یک عملیات ضربتی دستگیر شد و پس از انتقال به مقر انتطامی به جرم ارتکابی خود اعتراف کرد. همچنین با کشف اموال مسروقه متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

قتل مادر میانسالمسافرکش زورگیر

دستگیری زن و شوهر مسافرکش‌نما

گودرزی در ادامه از دستگیری زن و شوهر مسافرکش‌نما خبر داد و گفت:
چندی پیش مرد جوانی به پلیس آگاهی مراجعه و اظهارکرد که
در میدان شوش سوار بر یک دستگاه خودروی سواری پراید به رانندگی
یک زن شده و روی صندلی کنار راننده نشسته است.
در ادامه مسیر مرد دیگری نیز سوار بر خودرو شده و پس از طی مسافتی
راننده خودرو تغییر مسیر داده است و با ورود به بزرگراه امام علی(ع) مسافر مرد،
وی را مورد ضرب و جرح قرار داده است. همچنین مالباخته
پس از سرقت تلفن همراه و مقادیری وجه نقد، وی را در مکانی خلوت
به بیرون از خودرو پرتاب کرده است.

وی ادامه داد: با بررسی تحقیقات محلی و جغرافیای محل جرم، مالک خودرو شناسایی شده و با تحقیقات محلی مشخص شد که سارقان زن و شوهر هستند.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: با اخذ دستور قضایی، در یک عملیات ضربتی هر دو متهم در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند. این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و در تحقیقات اولیه به سرقت و مصدومیت شاکی اعتراف کردند. همچنین اموال مسروقه در مخفیگاه متهمان کشف شد. در ادامه با انتقال متهمان به پلیس آگاهی و انجام تحقیقات تکمیلی هر دو با صدور قرار قضایی روانه زندان شدند.

خبرآنلاین و ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس