سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲

قصاص مرد کرجی که میهمانش را کشت در زندان رجایی شهر

تاریخ نشر :چهارشنبه 13 آوریل 2022 اشتراک:
قصاص مرد کرجی حوادث روز
در این مطلب ماجرای قصاص مرد کرجی را در زندان رجایی شهر مشاهده می کنید که مهمانش را در خانه به قتل رسانده بود

چند سال پیش پیدا شدن جسدی در اطراف کرج تحقیقات پلیس را آغاز کرد که سرانجام سرنخ ها به مردی رسید که پس از اعترافاتش مشخص شد دوست مقتول بوده است و به خاطر مسئله ناموسی او را به قتل رسانده است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم درباره قصاص مرد کرجی بعد از ۸سال صحبت کنیم.

قصاص مرد کرجی که مهمانش را کشت

یکی از اتباع بیگانه که در جنایتی هولناک همولایتی‌اش را که در خانه‌اش میهمان بود به قتل رسانده و به قصاص محکوم شده بود، صبح دیروز در ندامتگاه مرکزی کرج به دار آویخته شد.

رسیدگی به این پرونده از اردیبهشت سال ۹۲ به‌ دنبال کشف بقایای جسد یک مرد در بیابان‌های حصارک کرج کلید خورد. خیلی زود کارآگاهان جنایی در محل کشف جسد حضور یافتند و در نخستین تحقیقات شماره تماس فردی به نام گل‌محمد در جیب لباس مقتول پیدا شد که می‌توانست تنها سرنخ این جنایت مرموز و تکان دهنده باشد.

چندی بعد با ردیابی‌های پلیسی گل‌محمد بازداشت شد اما ادعا می‌کرد قربانی را نمی‌شناسد تا اینکه پس از تحقیقات بیشتر لب به اعتراف گشود و پرده از راز جنایتش برداشت.

قصاص مرد کرجیماجرای قصاص مرد کرجی

او به کارآگاهان گفت: مدتی بود که من و احمد – مقتول- با هم رفت و آمد داشتیم تا اینکه یک روز متوجه شدم او دخترم را مورد آزار و اذیت قرار داده است خیلی عصبانی شدم و برای همین به سراغش رفتم و در جریان درگیری او را با چاقو کشتم و برای اینکه هیچ اثری از او نماند، جسدش را تکه تکه و در بیابان رها کردم.

درخواست قصاص قاتل

به دنبال اظهارات این متهم او به اتهام قتل عمد بازداشت شد اما از آنجا که خانواده مقتول شناسایی نشدند، رسیدگی به پرونده بلاتکلیف ماند تا اینکه سرانجام با درخواست قصاص از سوی معاون قوه قضائیه پرونده پس از ۶ سال به جریان افتاد و متهم در شعبه یکم دادگاه کیفری البرز محاکمه شد.

قصاص مرد کرجیقصاص مرد کرجی در زندان

گل‌محمد از زندان به شعبه یکم منتقل شد و در شرح ماجرا به قضات دادگاه گفت: من و احمد هر دو کارگر ساختمانی بودیم. او در ایران کسی را نداشت و با هم رفت و آمد خانوادگی داشتیم تا آن اتفاق شوم افتاد و من هم تصمیم به انتقام گرفتم. اما حالا پشیمانم باید او را تحویل قانون می‌دادم.

پس از محاکمه با توجه به درخواست قصاص از سوی معاون اول قوه قضائیه متهم به قصاص نفس محکوم شد و سرانجام پس از حدود ۸ سال از این جنایت صبح دیروز با اعدام وی پرونده بسته شد.

خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس