پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱

همسرکشی وحشتناک با همدستی مرد آشنا

تاریخ نشر :سه‌شنبه 13 دسامبر 2022 اشتراک:
همسرکشی وحشتناک حوادث روز
در این مطلب ماجرای همسرکشی وحشتناک در استان فارس را مشاهده می کنید که در این جنایت مرد جوان با همدستی همسر مقتول نقشه قتل را کشید و آن را اجرا کرد

حدود یک ماه پیش پیدا شدن جسد یک مرد جوان در استان فارس در یک خودروی پراید تیم جنایی را به محل حادثه کشاند. پس از چند روز متهم حادثه دستگیر شد و او در اعترافاتش گفت که با همسر مقتول همست بوده است. در ادامه در پرشین وی ماجرای این همسرکشی وحشتناک را مشاهده می کنید.

همسرکشی وحشتناک

تحقیقات پلیس درباره قتل مرموز مردی که جسدش در صندلی عقب خودرواش کشف شده بود نشان داد که او قربانی نقشه شوم همسرش و مردی آشنا شده است.

تحقیقات در این‌باره از اوایل آذرماه امسال با کشف جسد مردی در جاده بند بهمن در حوالی شهرستان کوار واقع در استان فارس آغاز شد.

همسرکشی وحشتناکهمسرکشی وحشتناک در فارس

آن روز مأموران در حال گشت‌زنی بودند که یک خودروی پراید را کنار جاده دیدند. هیچ خبری از راننده و سرنشینان خودرو نبود تا اینکه مأموران در صندلی عقب آن جسدی را که داخل پتو پیچیده شده بود کشف کردند. او صاحب پراید بود و ۴۴سال داشت که با انگیزه‌ای نامعلوم به قتل رسیده بود. در این شرایط جسد به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات برای رازگشایی از جنایت آغاز شد.

اعترافات متهم پرونده قتل مرموز

درحالی‌که ۱۵روز از کشف جسد می‌گذشت کارآگاهان به اطلاعاتی درباره عامل جنایت دست یافتند و متهم را دستگیر کردند. او که ۲۸سال دارد وقتی تحت بازجویی قرار گرفت اعتراف کرد که با همدستی همسر مقتول دست به این جنایت زده است. به این ترتیب دومین متهم نیز دستگیر شد.

همسرکشی وحشتناکهمسرکشی وحشتناک در ماشین مقتول

سرهنگ حمید افرامن، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: مرد جنایتکار اعتراف کرد که روز حادثه با همدستی همسر مقتول بر سر اختلافاتی که با مقتول داشته وی را در منزلش به قتل رسانده و جسدش را در داخل ماشین وی رها کرده بود. متهمان پس از اعتراف به جنایت راهی زندان شدند.

خبرانلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس