سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تصویر غم انگیز از جشن تولد زنی که رنگ عزا و ماتم گرفت

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 16 ژوئن 2022 اشتراک:
جشن تولد غم انگیز حوادث روز
در این مطلب تصاویری از جشن تولد غم انگیز یک خانواده در کافه شان را مشاهده می کنید که منجر به مرگ 4نفر از اعضای یک خانواده و 4تن از دوستانشان شد

این روزها با فراگیر شدن اینستاگرام جشن های تولد نیز زیاد شده اند. جشن هایی که تصاویر آنها در فضای مجازی منتشر می شود. اما امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از یک جشن تولد غم انگیز را برای شما قرار دهیم که منجر به مرگ ۸نفر در این جشن شد

جشن تولد غم انگیز

روزنامه همشهری تصویری از فردی که کافه‌اش در شهریار دچار آتش سوزی مرگبار شد را منتشر کرد.

این روزنامه نوشت:

* صاحب کافه برای تولد همسرش جشن مفصلی گرفته بود و قرار بود با ۲فرزند خردسالش شبی به‌یادماندنی را کنار یکدیگر رقم بزنند اما آتش‌سوزی در کافه شب غم‌انگیزی را برای‌شان رقم زد و اعضای این خانواده و ۴نفر دیگر در میان و دود و آتش جان خود را از دست دادند.

جشن تولد غم انگیزمکان جشن تولد غم انگیز

* گندم، یکی از دوستان صمیمی گیتا، همسر صاحب کافه چتر بود. او که یک شب قبل از حادثه برای دیدن آنها به کافه رفته بود حالا باور ندارد که دوستانش همراه با فرزندان‌شان قربانی حادثه‌ای هولناک شده‌اند. او درحالی‌که صدایش گرفته و اشک می‌ریزد می‌گوید: هنوز باورم نمی‌شود که گیتا و شوهرش همراه با کیان و پرهام در آتش‌سوزی کافه فوت شده‌اند. من یک شب قبل از حادثه به آنجا رفتم و آنها را دیدم.

صحبت های دوستان صمیمی متوفیان

* او ادامه می‌دهد: در این ۷، ۸ماهی که کافه چتر راه افتاده بود من مشتری ثابت آنها بودم و از همین طریق با آنها دوست شدم. این زن و شوهر برنامه‌های زیادی برای کافه‌شان داشتند و قرار بود از چهارشنبه خواننده جدیدی به آنجا بیاورند تا بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند اما این حادثه اتفاق افتاد و آنها به‌طور خانوادگی جان‌شان را از دست دادند.

او درباره افراد دیگری که در آنجا حضور داشتند می‌گوید: آنطور که من فهمیدم به‌جز صاحب کافه و خانواده‌اش یکی از دوستان آنها و ۲فرزند خردسال وی و کارگر کافه هم جان خود را از دست داده‌اند. به‌جز آنها ۳نفر دیگر هم در کافه بودند که بعد از آتش‌سوزی توانسته‌اند از آنجا خارج شده و خودشان را نجات دهند.

جشن تولد غم انگیزماجرای جشن تولد غم انگیز

* یکی دیگر از دوستان صاحب کافه چتر خواننده جوانی است که قرار بود از چهارشنبه شب در آنجا برنامه اجرا کند اما این آتش‌سوزی مرگبار باعث شد او هرگز در آنجا برنامه‌ای اجرا نکند. خواننده جوان که هنوز مرگ دوستش را باور ندارد در این‌باره می‌گوید: خواننده قبلی کافه چتر چند وقتی بود که دیگر به آنجا نمی‌رفت.

یک روز پیمان که از مدت‌ها قبل با من دوست بود تماس گرفت و دعوت کرد
تا برای اجرای برنامه به کافه چتر بروم. من هم قبول کردم و دوشنبه شب به آنجا رفتم
و قول و قرارهای‌مان را گذاشتیم. قرار بود من از چهارشنبه شب کارم را
در آنجا شروع کنم اما سه‌شنبه شب فهمیدم که کافه آتش گرفته
و پیمان و اعضای خانواده‌اش و چند نفر دیگر در آنجا جان‌شان را از دست داده‌اند.

برترین ها

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده