چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جنایت در خیابان گاندی بعد از درگیری مرگبار زن و مرد جوان

تاریخ نشر :سه‌شنبه 16 آوریل 2024 اشتراک:
جنایت در خیابان گاندی حوادث روز
زن و مرد جوان در یکی از خیابان‌ های محله گاندی با هم درگیر شدند که سرانجام خوشی نداشت و زن جوان با ضربات مرگبار چاقو در مقابل چشم مردم توسط مرد عصبانی به قتل رسید و قاتل نیز فراری شد و انگیزه این جنایت در حال بررسی است.

درگیری خونین زن و مرد جوانی در خیابان گاندی به جنایتی فجیع ختم شد و مرد عصبانی با ضربات مرگبار چاقو زن جوان را به قتل رساند و از صحنه قتل پا به فرار گذاشت. در ادامه جزئیات دلخراش جنایت در خیابان گاندی را در پرشین وی مشاهده کنید.

جنایت در خیابان گاندی

دعوای زن و مرد جوان در یکی از خیابان های تهران در محله گاندی پایان خوشی نداشت و به جنایتی شوم ختم شد.

ظهر بیست و ششم فروردین‌ ماه، اهالی یکی از خیابان های محله گاندی صدای مشاجره زن و مردی جوانی را شنیدند. در جریان این درگیری، مرد جوان دیوانه وار با چاقو، به زن جوان ضربه می زد و سپس از آنجا گریخت. شاهدان این صحنه هولناک با اورژانس و پلیس تماس گرفتند اما زن جوان به دلیل شدت جراحات جانش را از دست داده بود.

در این شرایط گزارش این حادثه به قاضی سالار صنعتگر بازپرس جنیی تهران اعلام شد و او به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی محل جنایت شدند. بررسی های اولیه حکایت از این داشت که مقتول، ‌۳۷ ساله بود که هدف ۲۰ ضربه چاقو قرار گرفته بود.

قتل زن جوان با ۲۰ ضربه چاقو

او با قاتلش در ارتباط بوده و ظاهرا قصد ازدواج با یکدیگر را داشتند اما به درستی مشخص نبود که علت درگیری آنها در خیابان چه بوده است.

جنایت در خیابان گاندیقتل زن جوان

به دنبال این حادثه، جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد و تلاش برای بازداشت عامل قتل از سوی کارآگاهان جنایی آغاز شده است.

جزئیات هولناک جنایت در خیابان گاندی

گفتنی است درگیری مرگبار زن و مردی جوان در یکی از خیابان های تهران پایان خوشی در پی نداشت و به جنایتی دردناک ختم شد.

نام خیابان گاندی عجین شده با تراژدی هولناک شاهرخ و سمیه است؛ جنایتی هولناک که این دختر و پسر ۱۶ساله، دوازدهم دی‌ ماه سال ۷۵ در خانه شماره ۱۹ رقم زدند تا مدت ‎‌‎ها افکار عمومی را در شوک فرو برد و خبر این جنایت هولناک نه مردم پایتخت که همه کشور را در شوک فرو برد.

همشهری انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس