یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات مرگبار خودسوزی زن جوان آبادانی مقابل شهرداری مرکزی

تاریخ نشر :چهارشنبه 25 اکتبر 2023 اشتراک:
خودسوزی زن آبادانی حوادث روز
زنی جوان چند روز قبل در مقابل شهرداری آبادان به دلیل فروش قبر مادربزرگش توسط این نهاد اقدام به خودسوزی کرد که امروز جانش را در بیمارستان به خاطر سوختگی شدید 89 درصدی از دست داده است.

زن جوان در اقدامی هولناک به خاطر فروش قبر مادربزرگش در مقابل شهرداری خود را به اتش کشید و در بیمارستان جانش را از دست داد. در ادامه جزئیات هولناک خودسوزی زن آبادانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

خودسوزی زن آبادانی

زن جوانی که به دلیل فروش قبر مادربزرگش مقابل شهرداری مرکزی آبادان اقدام به خودسوزی کرده بود امروز دربیمارستان سوانح سوختگی فوت کرد.

ساعت تقریبی ۱۰:۳۰ دقیقه صبح روز چهارشنبه ۲۶ مهر ماه سال جاری زن جوانی بخاطر فروخته شدن مزار مادربزرگش در سالهای گذشته توسط سازمان آرامستان آبادان جلوی شهرداری مرکزی این شهرستان اقدام به خودسوزی کرد.

یک منبع آگاه در این خصوص گفت:سازمان آرامستان آبادان چند سال قبل مزار مادربزرگ زن جوان را بعد از ۴۴ سال ازفوتش به شخص دیگری میفروشد.  که این خانم با این موضوع مشکل داشته و اقدام به شکایت می کند و به نهادهای مربوطه مراجعه کرده و اعتراض خود را اعلام میکند.

مرگ خودخواسته زن جوان به خاطر مزار مادربزرگش

این زن وقتی آخرین بار برای رسیدگی به اعتراض خود به شورای شهر آبادان می رود از ورود او به اتاق رئیس شورا به دلیل جلسه جلوگیری می شود و همین باعث عصبانیت و پرخاشگری او می شود که گویا پس از پرخاشگری اعضای شورای شهر در دادسرا از این خانم اعلام شکایت می نمایند.

خودسوزی زن آبادانیمرگ خودخواسته زن جوان

در نهایت این زن ساعت تقریبی ۱۰:۳۰دقیقه صبح روز چهارشنبه ۲۶مهرماه با حضور در مقابل شهرداری مرکزی آبادان پس از ریختن بنزین روی خودش اقدام به خودسوزی می کند.

این خانم به دلیل سوختگی ۸۹ درصد به بیمارستان سوانح سوختگی طالقانی اهواز انتقال داده شد که پس از چند روز صبح امروز در این بیمارستان فوت کرد.

جزئیات خودسوزی زن آبادانی

گفتنی است یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار رکنا گفت: موضوع فروش قبر مادر بزرگ این خانم توسط سازمان آرامستان آبادان موضوع قدیمی است  و متعلق به چند سال پیش است و کارهای برای رفع این مشکل صورت گرفته است.

این منبع آگاه اظهار داشت:  به دنبال پیگیریهای این خانم پرونده قضایی برای برخی افراد تشکیل وبه مقام قضایی معرفی شده بودند. دایی این زن جوان گفت: بیشتر ناراحتی و خشم خواهرزاده اش اعلام شکایت چند نفر از اعضایی شورای شهر از او بوده است.

بنا بر این گزارش، تاکنون از چندین نفر در این پرونده تحقیقات صورت گرفته است و موضوع همچنان در دست برسی است.

رکنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس