جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات قتل مادر توسط دختر ۱۷ ساله اش با چاقوی میوه‌ خوری در بهنمیر

تاریخ نشر :شنبه 16 دسامبر 2023 اشتراک:
مادرکشی در بهنمیر حوادث روز
دختر ۱۷ ساله خانواده ای در یکی از روستاهای بهنمیر در یک بحث ساده با مادر خود ناخواسته با چاقوی میوه‌ خوری به قفسه سینه وی برخورد کرد و جانش را از دست داد. مادر این دختر نوجوان 40 ساله بوده است.

در پی یک اقدام هولناک دختر ۱۷ ساله ای در یکی از روستاهای بابلسر مادر ۴۰ ساله خود را به قتل رساند و یک بحث ساده به جنایتی هولناک تبدیل شد و مادر جوان به کام مرگ فرو رفت و دخترش روانه زندان شد. در ادامه جزئیات ماجرای مادرکشی در بهنمیر را در پرشین وی مشاهده کنید.

ماجرای مادرکشی در بهنمیر

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از قتل یک مادر جوان توسط دخترش در یکی از روستاهای بهنمیر خبر داد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان سرهنگ سید جعفر افضلی فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌ های پلیسی مبنی بر یک فقره چاقو خوردگی یک خانم حدوداً ۴۰ ساله بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی به محل حادثه اعزام شدند.

قتل زن ۴۰ ساله توسط دخترش

او با اشاره به اینکه مادر مجروح پس از جراحت توسط خانواده به بیمارستان منتقل شد، افزود: دختر ۱۷ ساله خانواده در یک بحث ساده با مادر خود ناخواسته با چاقوی میوه خوری ضربه‌ ای به قفسه سینه مادر خود زد که همین جراحت منجر به مرگ مادرش شد.

مادرکشی در بهنمیرقتل مادر ۴۰ ساله در روستای بهنمیر

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از تشکیل پرونده‌ ای در این خصوص خبر داد و گفت: متهمه در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

جزئیات تلخ مادرکشی در بهنمیر

گفتنی است فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از وقوع قتل یک مادر جوان توسط دخترش به علت عدم کنترل خشم در یکی از روستاهای بهنمیر خبر داد.

سرهنگ افضلی در ادامه افزود: در بررسی ناهنجاری‌ ها و جرایم اجتماعی در حوزه جرم جوانان نشان می‌ دهد که آن‌ ها در مهارت کنترل خشم خود ضعیف بوده که این منجر به نزاع منتهی به قتل و دیگر صدمات جبران ناپذیر خواهد شد که باید توسط خانواده و متولیان امر در خلقیات افراد نهادینه شود تا از بروز چنین اتفاقات ناگوار پیشگیری شود تا یک عمر حسرت و پریشانی در پی نداشته باشد.

باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس