یکشنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جنایت هولناک قتل پدر و مادر به دستور اجنه

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 17 فوریه 2022 اشتراک:
ماجرای قتل پدر و مادر حوادث روز
در این مطلب ماجرای قتل پدر و مادر مشهدی را به دست پسرشان می بینید

روز گذشته خبر قتل یک زوج میانسال در توس مشهد سروصدای زیادی به پا کرد. پلیس بلافاصله به محل وقوع جنایت رسید و عامل جنایت را دستگیر کرد. او که پسر خانواده بود پدر و مادرش را با بی رحمی تمام کشته بود. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ماجرای قتل پدر و مادر توسط فرزندشان را ببینیم

ماجرای قتل پدر و مادر

سجادپور- جوان ۲۷ ساله ای که در یک جنایت هولناک پدر و مادرش را در خواب خفه کرده بود، در بازجویی ها مدعی شد: «اجنه دستور قتل پدر و مادرم را صادر کردند»!!

ساعت ۸:۳۰ صبح روز گذشته، اهالی خیابان توس ۴۴ مشهد در تماس با پلیس ۱۱۰، از مرگ زوج کهن سالی خبر دادند که در منزل مسکونی خودشان به قتل رسیده بودند. در پی دریافت این گزارش، بلافاصله نیروهای انتظامی عازم محل وقوع جنایت شدند و جوانی را در محل دستگیر کردند که همسایگان از فرار وی جلوگیری کرده بودند.

دقایقی بعد ماموران انتظامی با حفظ صحنه حادثه ، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی «محمود عارفی راد» در محل وقوع جنایت، بررسی های قضایی در این باره آغاز شد.

ماجرای قتل پدر و مادرماجرای قتل پدر و مادر در مشهد

گزارش خراسان حاکی است: تحقیقات اولیه بیانگر آن بود که زوج کهن سال با انسداد راه تنفسی و در خواب به قتل رسیده اند. از سوی دیگر مشخص شد که پسر ۲۷ ساله مقتولان به مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه اعتیاد دارد و شبانه دست به چنین جنایت هولناکی زده است.

ماجرای قتل والدین

به همین دلیل و بنا به دستور قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، متهم تحویل کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی شد تا بررسی های دقیق تخصصی درباره این جنایت وحشتناک صورت گیرد. همچنین اجساد قربانیان این جنایت به پزشکی قانونی انتقال یافت تا با معاینات پزشکی و کالبدشکافی علت دقیق مرگ این زوج ۷۰ و ۶۵ ساله مشخص شود.

بنابر گزارش خراسان، درحالی که با تجمع تعداد زیادی از اهالی محل و بستگان و نزدیکان مقتولان، امکان بازسازی صحنه جنایت فراهم نشد، بازجویی های مقدماتی از «علی – ص» (متهم ۲۷ ساله) با نظارت سرهنگ کارآگاه مهدی سلطانیان (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی) ادامه یافت و فرزند مقتولان به صراحت ارتکاب قتل را پذیرفت و انگیزه مالی را دلیل این جنایت وحشتناک ذکر کرد.

ماجرای قتل پدر و مادرماجرای قتل پدر و مادر توسط پسر

در همین حال کارآگاهان متهم را به شعبه ۲۱۱ دادسرای مشهد هدایت کردند و بدین ترتیب اولین جلسه بازپرسی توسط قاضی «عارفی راد» برگزار شد. متهم این پرونده جنایی که مدعی بود مدتی را در بیمارستان روان پزشکی ابن سینای مشهد بستری بوده، درباره چگونگی قتل پدر و مادرش گفت: با دستم گلوی آن ها را فشردم تا خفه شدند چرا که اجنه به من دستور داده بودند آن ها را بکشم!

گزارش خراسان حاکی است: با توجه به اظهارات و اعترافات عامل این جنایت هولناک، وی با صدور قرار بازداشت موقت در اختیار کارآگاهان دایره ویژه قتل عمد پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت تا ضمن بررسی های بیشتر درباره ماجرای قتل زوج کهن سال، متهم نیز برای بررسی سلامت روحی و روانی به پزشکی قانونی معرفی شود.

پیشخوان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس