دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جزئیات مرگ دختر جوان هنگام عمل زیبایی

تاریخ نشر :دوشنبه 27 مارس 2023 اشتراک:
مرگ دختر هنگام عمل زیبایی حوادث روز
در این مطلب جزئیات مرگ دختر هنگام عمل زیبایی را مشاهده می کنید که چند روز پیش در بیمارستانی در اهواز رخ داد. این دختر 23ساله حین عمل جراحی جان خود را از دست داد

دختر جوان ۲۳ساله که برای انجام عمل زیبایی به بیمارستان میلاد اهواز رفته بود متاسفانه حین عمل جان خود را از دست داد و درگذشت . در ادامه در پرشین وی می خواهیم جزئیات مرگ دختر هنگام عمل زیبایی را برای شما قرار دهیم

مرگ دختر هنگام عمل زیبایی

رییس بیمارستان میلاد اهواز جزییات فوت یک دختر ۲۳ ساله اهوازی حین جراحی زیبایی در این بیمارستان را تشریح کرد

دکتر عبدالحکیم آباریان بیان‌کرد: عمل زیبایی این زن جوان چهارشنبه از ساعت ۱۵ آغاز شد و ساعت ۱۹ کارکرد قلب و تنفس وی مختل شد.

وی افزود: تیم پزشکی اقدامات لازم از جمله اکوی قلب را انجام دادند اما آمبولی راه خروجی بطن را مسدود کرد و ساعت ۲۱ فوت او اعلام شد.

مرگ دختر هنگام عمل زیباییجزئیات مرگ دختر جوان

آباریان با اشاره به بررسی تیم پزشکی در نشست صبح روز پنجشنبه با حضور اعضای تیم پزشکی این عمل جراحی بیان کرد: گزارش عمل در اختیار معاونت درمان قرار گرفت اما هنوز عامل موثر در فوت این دختر جوان مشخص نشده است.

جزئیات مرگ دختر هنگام عمل زیبایی

رییس بیمارستان میلاد اهواز گفت: کالبد شکافی توسط پزشک قانونی انجام شد و نتیجه در روزهای آینده اعلام می شود.

وی با بیان اینکه کادر بیمارستان در جریان این اتفاق را کاملا حرفه ای عنوان کرد و گفت: در صورت وجود قصور انسانی تمام پرونده با نظر معاونت درمان شفاف سازی خواهد شد و بدون هیچ گذشتی هرگونه خطایی اعلام و برخورد لازم صورت می گرد.

مرگ دختر هنگام عمل زیباییمرگ هنگام عمل زیبایی

بر اساس این گزارش در سال ۱۴۰۰ نیز یک دختر جوان اهوازی در حین عمل جراحی زیبایی جان خود را از دست داد.

همشهری آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس