پنج شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دستگیری سارقی که باعث مرگ فرزندش شد

تاریخ نشر :شنبه 10 ژوئن 2023 اشتراک:
مرگ فرزند سارق حوادث روز
در این مطلب ماجرای مرگ فرزند سارق و دزد حرفه ای را مشاهده می کنید که بخاطر سرقت پدرش جانش را از دست داد. این پسربچه در تعقیب و گریز پلیس جان سپرد

روز گذشته در پی وقوع یک فقره سرقت در یکی از روستاهای شوشتر پلیس بلافاصله وارد ماجرا شد و به تعقیب دزد رفت. در این تعقیب و گریز و شلیک مسلحانه پلیس متاسفانه همراه این دزد که پسرش بود کشته شد. در پرشین وی ماجرای مرگ فرزند سارق را مشاهده می کنید

مرگ فرزند سارق

فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر گفت: سارقی که باعث مرگ فرزندش شده بود توسط پلیس دستگیر شد.

روح اله بیگدلی فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر، اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریتهای پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره سرقت خودروی پراید وانت در یکی از روستاهای شهرستان شوشتر، بلافاصله تورهای ایست و بازرسی پلیس فعال شدند.

مرگ فرزند سارقمرگ فرزند سارق خودرو

وی با بیان اینکه با اقدام به موقع ماموران پلیس خودرو مسروقه در محور شوشتر به اهواز شناسایی شد، تصریح کرد: با توجه به اخطارهای مکرر ماموران انتظامی، سارق خودرو به ایست پلیس توجهی نکرده و اقدام به فرار کرد.

مرگ فرزند دزد

فرمانده انتظامی شوشتر با اشاره به اینکه ماموران پلیس بعد از تعقیب و گریز با رعایت قانون بکارگیری سلاح، خودرو را متوقف کردند، افزود: همراه فرد سارق که فرزندش بود بر اثر اصابت گلوله فوت کرده و سارق که فردی سابقه‌دار و دارای ۲ فقره سابقه سو حمل مواد مخدر و یک فقره سرقت خودرو در سال ۹۴ بوده نیز دستگیر شد.

مرگ فرزند سارقمرگ فرزند دزد

فارس

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس