پنج شنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

راز قتل خواننده جوان با لکه‌های خون برملا کرد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 27 ژانویه 2022 اشتراک:
راز قتل خواننده جوان حوادث روز
در این مطلب ماجرای فاش شدن راز قتل خواننده جوان افغان را می بینید

چند ماه پیش خبر پیدا شدن جسد یک پسر جوان افغان در سطح شهر منتشر شد. پس از حضور پلیس مشخص شد که این جوان با ضربات چاقو به قتل رسیده است. پس از گذشت حدود ۴ماه راز قتل خواننده جوان افغان فاش شد. در پرشین وی جزئیات آن را می بینید

راز قتل خواننده جوان

۴ ماه پس از قتل خواننده افغان در جنوب تهران، تحقیقات پلیس با اعلام ,
نتیجه آزمایش دی‌ان‌ای توسط پزشکی قانونی وارد مرحله تازه‌ ای شد.
گزارش پزشکی قانونی فرضیه اینکه همسر مقتول او را به قتل رسانده است را تقویت می‌ کند.

رسیدگی به این پرونده از روز هشتم مهرماه امسال با کشف جسد مردی در جنوب تهران آغاز شد.
مقتول با ضربات چاقو به قتل رسیده و جنازه‌اش در خیابان رها شده بود.
با اعلام این خبر به محمدتقی شعبانی، بازپرس کشیک دادسرای امور جنایی تهران،
او به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستور داد به رازگشایی از این جنایت بپردازند.

راز قتل خواننده جوانراز قتل خواننده جوان افغان

تحقیقات درخصوص مقتول نشان می‌داد که او خواننده‌ای افغان است که از مدتی قبل همراه با همسر و ۳فرزندش در تهران زندگی می‌کرد و خانه‌اش نیز در نزدیکی محل کشف جسد است. آن‌طور که نزدیکانش می‌گفتند او رپر بود و در جشن و عروسی‌های همشهریانش برنامه اجرا می‌کرد. وقتی مأموران برای تحقیق سراغ همسر مقتول رفتند او حرف‌های عجیبی زد و مدعی شد شوهرش با زنی غریبه در ارتباط بوده و به‌احتمال زیاد خانواده این زن شوهرش را کشته‌اند.

ماجرای قتل خواننده افغان

او گفت: شب قبل از حادثه تلفن شوهرم زنگ خورد و آنطور که فهمیدم با زنی صحبت می‌کرد.
او تماس را قطع کرد و از خانه خارج شد و دیگر برنگشت ,
و به همین دلیل می‌گویم ممکن است از طرف نزدیکان این زن به قتل رسیده باشد.

در شرایطی که تحقیقات در این‌باره همچنان ادامه داشت خانواده مقتول انگشت اتهام را به‌سوی عروس‌شان نشانه گرفتند و گفتند او با شوهرش اختلاف داشته و حرف‌هایی که علیه او می‌زند برای فریب پلیس است. در این شرایط بود که همسر مقتول به اتهام قتل شوهرش دستگیر شد اما در بازجویی‌های مقدماتی دست داشتن در قتل را انکار کرد.

راز قتل خواننده جوانراز قتل خواننده جوان توسط همسرش

با این حال تحقیقات در این‌باره ادامه پیدا کرد. ماموران در این مرحله به تحقیق از پسر ۹ساله مقتول پرداختند. او درباره روز حادثه گفت: آن روز وقتی به خانه برگشتم مادرم تنها بود و گفت پدرم از خانه بیرون رفته است. دستانش خون‌آلود بود و چند لکه را پاک می‌کرد. وقتی درباره خون‌ها پرسیدم گفت که دستم را چاقو بریده است. در این شرایط مأموران به نمونه‌برداری از آثار به جامانده از لکه‌های خون پرداختند و این نمونه‌ها برای بررسی به پزشکی قانونی ارسال شد.

با گذشت ۴ماه از این جنایت حالا نتایج آزمایش دی‌ان‌ای در پزشکی قانونی نشان می‌دهد لکه‌های خون کشف شده با نمونه خون مقتول مطابقت دارد و به‌احتمال زیاد او در خانه‌اش به قتل رسیده و در ادامه جسد به بیرون منتقل شده است. براساس این گزارش با وجود این گزارش که دست داشتن متهم در قتل شوهرش را تقویت می‌کند اما او همچنان منکر قتل است. با این حال وی با صدور قرار قانونی در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

همشهری

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس