پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات تازه از مرگ دلخراش خانم دکتر جوان در خرم آباد

تاریخ نشر :سه‌شنبه 26 مارس 2024 اشتراک:
خودکشی پرستو بخشی حوادث روز
پرستو بخشی نام خانم دکتر جوانی است که متخصص قلب بوده که از تهران به بیمارستان نورآباد شهرستان دلفان در خرم آباد برای گذراندن طرحش رفته بود با از دست دادن عزیزانش حال روحی خوبی نداشته به زندگی اش پایان داده است.

دکتر جوان که به تازگی از تهران به خرم اباد برای گذرندان طرحش رفته بود به زنگی خود پایان داده و گفته می شود او از لحاظ روحی شرایط خوبی نداشته است. در ادامه جزئیات خودکشی پرستو بخشی را در پرشین وی مشاهده کنید.

خودکشی پرستو بخشی

دکتر بخشی که در خرم‌آباد دوره‌ طرح را می‌گذراند، دو شب گذشته در بیمارستان نورآباد درگذشت.

فرماندار دلفان اعلام کرد: وی به تازگی از تهران به بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد و پس از آن اول فروردین امسال به بیمارستان ابن سینا نورآباد منتقل شده بود که متاسفانه امروز در بیمارستان ابن سینا نورآباد فوت شده است.

متاسفانه این پزشک متخصص در اتاق پاویون خود مشغول استراحت بوده که یک بیمار به سورپرایز مراجعه می‌ کند و سوپروایزر نیز با اتاق او تماس گرفته و پاسخگو نبوده، پس از پیگیری های مکرر و شکستن در اتاق توسط عوامل بیمارستان، با جسد او مواجه شدند که علت مرگ این پزشک هنوز مشخص نیست و در حال بررسی است.

فوت پزشک جوان در خرم آباد

توئیت دکتر هادی یزدانی درباره ماجرای مرگ این پزشک جوان را می بینید.

خودکشی پرستو بخشیپرستو بخشی

محمدرضا اسدی عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ نیز در واکنش به این خبر گفت: شاید تنها با پیگیری علل خودکشی مرحوم خانم دکتر پرستو بخشی بتوان جلوی دومینوی فاجعه‌ بار خودکشی پزشکان و دستیاران که با بی‌توجهی یا سوءمدیریت برخی مسوولان، نظام سلامت کشور را با تهدید جدی مواجه کرده، گرفت تا مانع خودکشی بعدی شد. قطعا عوامل انسانی دخیل در این امر قابل شناسایی و مجازات هستند.

خودکشی پرستو بخشی دکتر جوان در بیمارستان

علاالدین شیخی، رئیس هیات مدیره نظام پزشکی خرم‌آباد هم اعلام کرد: با جدیت در حال پیگیری موضوع هستیم و نظام پزشکی دفاع از حقوق پزشکان به خصوص پزشکان جوان را از اولویت‌ها کاری خود می‌ داند

بلافاصله پس از این اتفاق، مکاتبات لازم با رئیس کل نظام پزشکی کشور صورت گرفته و درخواست جلسه فوری با حضور مسوولان وزارت بهداشت و سایر مقام‌ های اجرایی (مجلس و دولت) در کنار استفاده از ظرفیت انجمن متخصصین روانپزشکی ایران داده شد.

اتفاقات اینچنینی نیازمند واکاوی و بررسی‌ های تخصصی است و امیدواریم هر چه زودتر این بررسی‌ ها انجام شود تا دیگر شاهد چنین اخبار ناگواری نباشیم.

اعتماد آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس