جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات زنده زنده سوزاندن مرد تهرانی توسط دوست کینه جویش در پارک!

تاریخ نشر :دوشنبه 17 جولای 2023 اشتراک:
زنده زنده سوزاندن مرد تهرانی حوادث روز
مرد خشن به خاطر اختلاف مالی ناچیز با دوستش در پارک کودک تهران روی او بنزین ریخته و او را مقابل چشمان مردم به آتش کشید و اکنون محاکمه این مرد اتش افروز در جریان است و خانواده مرد جوان تقاضای قصاص وی را دارند.

مرد جوان در درگیری با دوستش توسط او به طرز دلخراشی با بنزین به آتش کشیده شد و در بیمارستان شهدای یافت آباد حانش را از دست داد. در ادامه جزئیات دلخراش زنده زنده سوزاندن مرد تهرانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

زنده زنده سوزاندن مرد تهرانی

رسیدگی به این پرونده از ۱۰ تیر  ماه سال ۹۸ به دنبال انتقال پیکر سوخته و نیمه جان  مرد ۳۰ ساله ای به نام شاهین به بیمارستان شهدای یافت آباد آغاز شد.

شاهین که دچار سوختگی شدید بود به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد و  در بررسی ها روشن شد شاهین در دعوا با چند نفر از دوستانش در پارک کودک دچار سوختگی شده است. با افشای این ماجرا ماموران کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس  به بازجویی از دوست شاهین به نام محسن که با اروژانس تماس گرفته بود پرداختند.

محسن گفت: من و شاهین در پارک نشسته بودیم که دو نفر از دوستانمان به نام های  مهرداد و بهرام به آنجا آمدند و با شاهین درگیر شدند. آنها بطری بنزینی را که همراه داشتند روی شاهین پاشیدند ،مهرداد فندک زد و پس از شعله ور شدن شاهین آنها  گریختند. حتی مقداری بنزین روی من هم ریخت که بلافاصله  لباس هایم را درآوردم .من تلاش کردم  به شاهین کمک کنم و به همین خاطر دستهایم سوخت.

با اطلاعاتی که این شاهد به ماموران داده بود صبح روز بعد مهرداد و بهرام ردیابی و بازداشت شدند. اما ادعا کردند ناخواسته شاهین دچار سوختگی شده است.

مهردادگفت: من بنزین را برای موتورم گرفته بودم ولی ناخواسته بنزین روی شاهین ریخت و چون ما در پارک مشغول مصرف مواد بودیم و فندک روشن بود او یکباره آتش گرفت.

در حالی که دو دوست با دروغگویی سعی داشتند پلیس را گمراه کنند شاهین ۱۶ تیرماه به خاطر ۵۰ درصد سوختگی روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد و پزشکی قانونی علت مرگ را نارسایی ارگان های حیاتی ناشی از عفونت منتشره به دلیل سوختگی وسیع پوستی اعلام کرد.

اعتراف به آتش افروزی مرد کینه جو

با مرگ دلخراش پسرجوان مهرداد و بهرام بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفتند و سرانجام مهرداد به آتش زدن دوستش اعتراف کرد.

وی گفت: من بنزین را روی شاهین پاشیدم اما قصدم آتش زدن او نبود و می خواستم فقط او را بترسانم تا تلفن همراهم را پس دهد یا پول آن را تسویه کند.

وی در تشریح ماجرا گفت: مدتی قبل تلفن همراهم را به قیمت ۲ و نیم میلیون تومان به  شاهین فروختم و قرار بود بلافاصله پول آن را تسویه کند اما او پولم را نمی داد و مدام امروز و فردا می کرد.

زنده زنده سوزاندن مرد تهرانیدستگیری قاتل آتش افروز

به همین خاطر تصمیم گرفتم او را بترسانم. من  از دو نفر از دوستانم به نام های هومن و پارسا خواستم تا با او تماس بگیرند و او را به پارک بکشانند. وقتی شاهین به پارک آمد همراه دوستانم به آنجا رفتم و با او درگیر شدم. من بطری بنزین را روی او پاشیدم ولی نمی دانم چطور شد که شاهین ناگهان آتش گرفت.

با اظهارات این مرد هومن و پارسا نیز بازداشت شدند و گفتند مهرداد از آنها خواسته بود تا در پارک با شاهین قرار بگذارند. ولی در جریان آتش سوزی نبوده اند و دستی در این ماجرا ندارند.

جزئیات تلخ زنده زنده سوزاندن مرد تهرانی

در ادامه تحقیقات ماموران به پرس و جو از خانواده قربانی پرداختند. خواهر شاهین گفت: ۳ روز قبل از این ماجرا  مهرداد به خانه ما زنگ زد و  سراغ برادرم  را گرفت. وقتی  به او گفتم برادرم در خانه نیست گفت به برادرت بگو اگر  پیدایش  کنم زنده زنده او را به آتش می کشم تا پول گوشی ام را بدهد.

همسر قربانی نیز گفت :مهرداد  چندباری مقابل در خانه مان آمد ولی شوهرم  در  خانه نبود .او آخرین بار  تهدید کرد اگر  ۴ میلیون تومان خسارت تلفن همراهش را ندهیم شاهین را آتش می زند. اما من هرگز فکر نمی کردم او تهدیدش را عملی کند.

او روزی که مقابل در خانه مان آمده بود می خواست دعوا را شروع کند اما چون شوهرم در خانه نبود رفت ولی چند روز بعد تهدیدش را عملی کرد و شوهرم را زنده زنده سوزاند.

وقتی روشن شد مهرداد عامل آتش سوزی مرگبار بوده برای وی به اتهام مباشرت در قتل عمدی ،اخلال در نظم و آسایش و آرامش عمومی از طریق حرکات غیرمتعارف در پارک محل وقوع قتل، و  سه دوست وی به اتهام  اخلال در نظم و آسایش و آرامش عمومی کیفرخواست صادر و  پرونده شان به  دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به زودی به جرم ،آنها رسیدگی شود.

این در حالی است که پدر و مادر قربانی از طرف نوه خردسالشان درخواست قصاص را مطرح کرده اند.

رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس