سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

اولین تصاویر از زورگیران خشن بزرگراه صدر تهران و اعترافات آن ها

تاریخ نشر :دوشنبه 15 آوریل 2024 اشتراک:
زورگیری در اتوبان صدر حوادث روز
گفته می شود که سه سارق زورگیر که حدود یک هفته پیش اقدام به زورگیری خشن در بزرگراه صدر تهران کرده بودند و دستگیر شده اند امروز به صحنه جرم بازگشته و جزئیات با حضور این سارقان خشن مورد بررسی قرار گرفته و اعتراف کردند.

متهمان زورگیری در اتوبان صدر تهران که اقدام به تیراندازی و سرقت کرده بودند از ۱۸ تا ۲۰ سال سن داشتند و در صحنه جرم به بازسازی پرداختند که در ادامه تصاویری از این زورگیران خشن را در پرشین وی مشاهده می کنید.

زورگیری در اتوبان صدر

۲۱ فروردین امسال وقوع زورگیری در اتوبان صدر با واکنش بسیاری همراه شد و نگرانی‌ هایی برای شهروندان ایجاد کرد. ویدئوی منتشر شده توسط یکی از شهروندان حاضر در محل حادثه به سرعت در شبکه‌ های اجتماعی منتشر شد.

پلیس تهران هم وقوع این حادثه را تأیید و البته اعلام کرد صدای انتشار گلوله نه از سوی زورگیران بلکه سمت یک مأمور نیروی انتظامی بوده است.

۶ روز پس از وقوع این حادثه پلیس تهران اعلام کرد که موفق به دستگیری زورگیران شده و صحنه بازسازی جرم توسط متهمان با حضور اهالی رسانه در بزرگراه صدر تهران برگزار می‌شود.

صبح امروز صحنه بازسازی جرم با حضور سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ و سردار ولیپور رئیس پلیس آگاهی پایتخت صورت گرفت.

زورگیری در اتوبان صدردستگیری زورگیران

متهمان زورگیری اتوبان صدر ۱۸ تا ۲۰ ساله هستند

در حاشیه بازسازی صحنه زورگیری، متهمان که به گفته خودشان ۱۸ تا ۲۰ ساله هستند در جمع خبرنگاران به سوالی در مورد نحوه سرقت صورت گرفته پاسخ دادند.

تیراندازی در یکی از بزرگراه های تهران

متهم اصلی درباره حادثه زورگیری در بزرگراه صدر گفت: ۱۹ سالم است تا کلاس هفتم درس خواندم و کلاً سه بار سرقت انجام دادم. یک ماهی است که با تشویق رفیقم محمد شروع به سرقت کردم و کلاً ۵ تا ۶ مورد سرقت گوشی‌ های گران قیمت انجام داده‌ایم.

وی در خصوص تیراندازی گفت: تیراندازی از سمت ما نبود و فقط سلاح سرد داشتیم.

با مصرف قرص حس قدرت داشتم

متهم ابراز پشیمانی کرد و گفت: رفیقمان که متواری شده ما را با وعده پول خوب فریب داد و وارد این کار کرد.

وی افزود: قرصی مصرف می‌کردیم که باعث ایجاد حس قدرت در فرد می‌شود.

فروش گوشی‌های سرقتی گران قیمت زیر نرخ بازار

این متهم ادامه داد: چاقو در دستم بود اما از آن استفاده نکردم بیشتر برای ایجاد ترس و وحشت استفاده کردم. چاقو را رفیقم محمد دستمان داد.

وی درباره وقوع حادثه گفت: ترافیک شد، شیشه خودرویی پایین بود و ما هم گوشی را گرفتیم و برگشتیم سوار موتور شدیم و رفتیم.

زورگیری در اتوبان صدرزورگیران خشن در تهران

جزئیات زورگیری در اتوبان صدر تهران

متهم ادامه داد: گوشی‌ های دزدیده شده را در مولوی با قیمت ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان و زیر نرخ بازار می فروختیم، چون پولش خوب بود به این کار روی آوردم اما الان پشیمان هستم.

مادربزرگم سند گذاشت آزاد شدم

یکی دیگر از متهمان نیز اظهار داشت: همدستانم بچه محل من بودند من ۱۸ ساله هستم و بچه بلوار ابوذرم و معافیت کفالت داشتم. گوشی قاپی می‌کردیم ۳ ماه بود آزاد شده بودم ،۴ نفر بودیم که یک نفر فرار کرده است. یک بار سابقه سرقت دارم و مادر بزرگم سند گذاشت آزاد شدم.

وی ادامه داد: در آخرین سرقت وارد اتوبان شدیم که دیدیم درب ماشین باز بود و با سلاح سرد چاقو حمله ور شدیم، گوشی صاحب خودرو را زورگیری کردیم ولی اگر درب ماشین قفل بود نمی‌ توانستیم سرقت انجام دهیم.

مهر , رکنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس