سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱

چطور لنگه جورابمان را گم نکنیم ؟

اشتراک:
پیدا کردن لنگه جوراب خانه داری
یکی از اتفاقات مهم و مشترک که بیشتر برای اقایان پیش می اید گم شدن جوراب و یا لنگه به لنگه شدن ان است . ما در این مقاله ترفندی را اموزش داده تایم که این مشکل به راحتی برطرف میشود.

اگر برای شما بار ها اتفاق افتاده که جوراب های خود را لنگه به لنگه میپوشید یا همیشه به دنبال تای دیگه ی جوراب خود هستید مطالب ما را دنبال کنید زیرا که ما به شما اموزش میدهیم که دیگر با این مشکل مواجه نشوید برای پیدا کردن لنگه جوراب مطالب مارا دنبال کنید با ما در پرشین وی همراه باشید .

پیدا کردن لنگه جوراب

گم شدن لنگه جوراب یکی از مشکلات و چالش های مهم و مشترک بسیاری از ما است, با این ترفندهادیگر جورابتان را گم نمیکنید.تجربه نشان می دهد که مردان در این زمینه، با مشکلات بیشتری مواجه اند و بسیاری از مردها، بخش عمده ای از زندگی خود را صرف پیدا کردن لنگه گمشده جوراب خود می کنند.اگر شما نیز تجربه ی پوشیدن جوراب های لنگه به لنگه را دارید و دوست دارید که دیگر این اتفاقنیافتد خواندن این مطلب می تواند برای شما سودمند باشد، چگونه جوراب هایمان را هنگام شستن گم نکنیم؟

چطور لنگه جورابمان را گم نکنیم ؟راه های گم نکردن لنگه جوراب

راه های گم نکردن لنگه جوراب

۱٫ آنها را کنار هم نگه دارید

قبل ازاینکه جوراب ها را داخل ماشین لباس شویی بیندازید آن ها را کنار هم بگذارید.شما می توانید از کیسه لباس زیر زنانه یا پین های ایمنی و یا از بست های دفتر استفاده کنیدو یا اینکه آنها را به هم گره بزنید وسپس بشوئید.

۲٫ اختصاصی کردن

اگر به جوراب ها به اندازه لباس های دیگرتان اهمیت دهید دیگر آن ها را داخل ماشین لباسشویی گم نمیکنیداگر وقت و حوصله کافی دارید همه ی جفت جوراب ها را بشمارید تا از تعدادشان آگاه شوید سپس بعداز شستن نیز این کار را تکرار کنید تا مطمئن شوید همه ی جوراب ها را سالم در اختیار داریدو آن ها را گم نکرده اید.

۳٫ در هنگام راه رفتن مراقب جلوی پایتان باشید

بسیاری از جوراب ها در راه برگشت از ماشین لباس شویی تا کمد لباس ها گم می شوند.آنها به خاطر الکتریسیته ساکن ناشی از خشک شدن لباس ها به راحتی از سبد لباس ها به پایین می افتند و غیب می شوند.پس سعی کنید آنها را در وسط سبد بگذارید و حمل کنید.

پیدا کردن جورابراه های گم نکردن لنگه جوراب

۴٫بیشتر مراقب جوراب بچه ها باشید

زیر تخت یا کمد جای خوبی برای پیدا کردن لنگه جوراب بچه هاست.به بچه هایتان یاد بدهید که هنگام در آوردن جوراب آنها را کنار یکدیگر قرار دهند تا گم نشوند.

۵٫داخل لباس ها را نیز بگردید

داخل لباس های بزرگ و حوله ها نیز جای خوبی برای گیر کردن جوراب هستند پس داخل آنهار انیز به دقت ببینید.

چی بپوشیم

گردآوری:
اخبار مرتبط:
خانه داری
بیشتر >
فرادرس