چهارشنبه, ۹ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

سوژه های طنز از مشکلات نیش زدن پشه تا روشهای خنک شدن در تابستان

اشتراک:
نیش زدن پشه سوژه ها
در این مطلب به موضوع طنز نیش زدن پشه به همراه حریف تدارکاتی تیم ملی فوتبال و عکس جالب از نحوه خنک کردن بچه ها در تابستان و سایر مطالب طنز پرداخته ایم.

سوژه های خبری امروز درباره مشکلات نیش زدن پشه ،حریف تدارکاتی تیم ملی فوتبال به همراه عکس های طنز از رانندگی در گرمای هوا و خلاقیت در موتور سواری می باشد همراه با پرشین وی شوید تا این مطالب را بخوانید

نیش زدن پشه

اینم مشکل جدید پشه‌ها برای نیش زدن مردم!

علی رادمند با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به افزایش قیمت کالاهای اساسی و مواد غذایی در کشور که با واکنش های گسترده‌ای همراه بوده پرداخت.

نیش زدن پشهاینم مشکل جدید پشه‌ها برای نیش زدن مردم

حریف تدارکاتی تیم ملی مشخص شد!

پس از اکوادور، بازی با کانادا هم لغو شد و حالا فدراسیون می‌گوید در حال رایزنی برای پیدا کردن تیم دیگری است؛ موضوعی که سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه‌ولد در خبرورزشی شده است.

نیش زدن پشهحریف تدارکاتی تیم ملی مشخص شد!

در ادامه موضوع نیش زدن پشه داستان جالب زیر را بخوانید:

داستان دید محدود

مردی با دوچرخه بـه خط مرزی می‌رسد، او دو کیسه بزرگ همراه خود دارد، مامور مرزی می پرسد: “در کیسه ها چه داری؟” او می‌گوید: “شن”

مامور وی را از دوچرخه پیاده می کند و چون بـه او مشکوک بود، یک شبانه روز وی را بازداشت می کند، ولی پس از کنترل فراوان، واقعاً جز شن چیز دیگری نمییابد. بنابر این بـه او اجازه عبور می‌دهد.

هفته بعد دوباره سر و کله همان شخص پیدا می شود و مشکوک بودن و بقیه ماجرا…

این موضوع بـه مدت سه سال هر هفته یک‌بار تکرار می شود و پس از ان مرد دیگر در مرز دیده نمی‌شود.

یک روز ان مامور در شهر وی را میبیند و پس از درود و احوال پرسی، بـه او می‌گوید: من هنوز هم بـه تو مشکوکم و می‌دانم کـه در کار قاچاق بودی، راستش را بگو چه چیزی را از مرز رد می کردی؟

قاچاقچی می‌گوید: در کار قاچاق دوچرخه! بودم و تو در کسیه شن دنبال مدرک بودی بعضی وقت ها دید ما محدود میشود و موضوعات فرعی ما را بـه کلی از موضوعات اصلی غافل می کند!

طنز از گرماخنک کردن بچه تو تابستون
خلاقیت در موتورسواریموتور خلاقانه
تصادف عجیبتصادف پلیس راه
طنز چتاوج احساسات زن در پیامک
طنز نقاشینقاشی ۲۸ ساله
نیش زدن پشهرانندگی در گرما
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده