سه شنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

سوژه های طنز از حاشیه های رامبد جوان تا ظاهر دانشجوهای هنر

اشتراک:
رامبد جوان سوژه ها
در این مطلب به موضوع حاشیه های رامبد جوان ، کاپیتان های تیم ملی در یک قاب و تماس دین محمدی با یورگن کلوپ به همراه عکس های خنده دار روز پرداخته ایم.

سوژه های خبری امروز درباره حاشیه های رامبد جوان ، کاپیتان های جام جهانی در یک قاب، متلک راننده اتوبوس به تیم ملی به همراه یک داستان جالب و عکس های طنز روز می باشد در این مطلب همراه با پرشین وی شوید تا این مطالب را بخوانید.

رامبد جوان

طنز رامبد جوانحاشیه های رامبد جوان

تمام کاپیتان‌های جام جهانی قطر در یک قاب!سایت بلچرریپورت در طرحی گرافیکی تمامی کاپیتان‌های تیم‌های ملی حاضر در جام جهانی قطر را در یک قاب گرد هم آورد.

رامبد جوانکاپیتان‌های جام جهانی قطر

راننده اتوبوس هم به تیم ملی متلک انداخت!گفته شده علت تأخیر تیم الجزایر در دیدار تدارکاتی مقابل تیم ملی کشورمان، راننده این تیم بود! ادعایی که سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه‌ولد شد.

رامبد جوانمتلک راننده اتوبوس به تیم ملی

تماس دین‌محمدی با یورگن کلوپ!سیروس دین‌محمدی گفته با کلوپ تماس می‌گیرم و از او درباره بازی با آمریکا و انگلیس سؤال می‌کنم. ادعایی که سوژه کارتون محمدرضا میرشاه‌ولد در خبرورزشی شد.

سوژه های طنزتماس دین‌محمدی با یورگن کلوپ!

داستان جالب

موتورسواران و راننده کامیون

راننده کامیونی وارد رستوران شد . دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد ، سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند .

بعد از چند دقیقه پچ پچ کردن ، اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد . راننده به او چیزی نگفت .

دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد .

وقتی راننده بلند شد تا صورتحساب رستوران را پرداخت کند ، نفر سوم به پشت او پا زد و راننده محکم به زمین خورد ، ولی باز هم ساکت ماند .

دقایقی بعد از خروج راننده از رستوران یکی از جوان ها به صاحب رستوران گفت : چه آدم بی خاصیتی بود ، نه غذا خوردن بلد بود ، نه حرف زدن و نه دعوا !

رستورانچی جواب داد : از همه بد تر رانندگی بلد نبود ، چون وقتی داشت می رفت دنده عقب ، ۳ تا موتور نازنین را له کرد و رفت !!!

حاشیه های رامبد جوان

قیافه دانشجوهای هنرچهره های دانشجوهای هنر
عکس طنزپاساژ علاءالدین چین
عکس بامزهسگ بامزه
نامه جالبنامه یک کودک
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس