چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

رونمایی فرهاد مجیدی از چهره جدیدش در برج خلیفه

تاریخ نشر :چهارشنبه 17 آوریل 2024 اشتراک:
فرهاد مجیدی تازه ترین ها از دنیای ورزش
فرهاد مجیدی سرمربی اسبق استقلال که فصل قبل به عنوان سرمربی اتحاد کلبا امارات در لیگ بود از این تیم جدا شده و در حال حاضر در هیچ تیمی حضور ندارد و به دور از دنیای فوتبال در حال استراحت و دیدار با خانواده اش به سر می برد.

سرمربی سابق استقلالی ها که حضوری فعال در شبکه های مجازی دارد به تازگی تصویری جالب از استایل خود در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه تصویری از چهره جدید فرهاد مجیدی را در پرشین وی مشاهده کنید.

چهره جدید فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی  در زمستان پارسال پس از اینکه نتوانست با اتحاد کلبا آنطور که مدیران این باشگاه می‌خواهند نتیجه بگیرد، به صورت توافقی از این تیم جدا شد و حالا دوران آرامش خود را سپری می‌کند و در فوتبال فعالیتی ندارد. فرهاد چند ساعت قبل از چهره جدید خودش هنگام حضور در برج معروف خلیفه دبی در فضای مجازی رونمایی کرد و نشان داد که  با عینک به دنیا می‌نگرد.

وی از جمله مربیانی است که شایعات فراوانی پیرامون احتمال بازگشتش به لیگ برتر و هدایت تیمی غیر از استقلال در موردش شنیده می‌شود اما برخی اطرافیان او می‌گویند سرمربی اسبق استقلال قصد دارد همچنان خارج از کشور کار کند.

چهره جدید فرهاد مجیدچهره جدید فرهاد مجیدی

سرمربی سابق استقلال

فرهاد مجیدی اواخر پاییز سال ۱۳۹۰ هنگامی که ستاره بی چون و چرای استقلال محسوب می‌شد، ترجیح داد از این تیم جدا شده و راهی الغرافه قطر شود.

اتفاقی که هنوز هم هواداران استقلال از آن به عنوان یک واقعه تلخ یاد می‌کنند و مدعی‌اند اگر مجیدی در استقلال می‌ماند، این تیم قهرمان لیگ یازدهم می‌شد اما فرهاد هم دلایل خاص خودش را داشت و ترجیح داد دوباره لژیونر شود.

چهره جدید فرهاد مجیدی در کنار مادرش

فرهاد مجیدی که در روزهای پایانی سال ۱۴۰۲ با اتحاد کلباء امارات قطع همکاری کرد، این روزها کمی از فوتبال دور شده و به مسائل زندگی شخصی خود می‌پردازد.

چهره جدید فرهاد مجیدیفرهاد مجیدی و مادرش

درباره مجیدی و مقصد آینده‌اش در فوتبال شایعات و گمانه‌زنی‌های زیادی طی هفته‌های گذشته صورت گرفته، اما او هنوز تصمیمی درباره بازگشت به فوتبال و نشستن روی نیمکت یک تیم دیگر نگرفته است.

مجیدی عکسی دو نفره همراه با مادر خود در دبی منتشر کرد که نشان می‌دهد روزهای خانه‌نشینی و دوری از فوتبال را کنار خانواده سپری می‌ کند. این سرمربی محبوب قطعا در آینده به فوتبال برمی‌گردد و باید دید هوادارانش دوباره او را روی نیمکت چه تیمی خواهند دید.

خبر ورزشی , ورزش سه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس