جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

عاشقانه کاپیتان تیم ملی احسان حاج صفی و دخترش در روز عشق

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 15 فوریه 2024 اشتراک:
احسان حاج صفی و دخترش تازه ترین ها از دنیای ورزش
احسان حاج صفی ستاره تیم ملی که علاقه زیادی به دخترش دارد و حتی در لحظه ثبت قراردادش با تیم یونانی دخترش در کنار وی بود این بار استوری زیبایی از دختر موطلایی خود به بهانه روز عشق در استوری اینستاگرامش منتشر کرده است.

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان به مناسبت روز ولنتاین استوری بامزه ای در صحفه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده است. در ادامه تصاویری از احسان حاج صفی و دخترش را در پرشین وی مشاهده کنید.

احسان حاج صفی و دخترش

احسان حاج صفی ملی پوش ایران، در روز ولنتاین عکسی از خود و دخترش منتشر کرد. کاپیتان تیم ملی در روز ولنتاین عکسی همراه با دخترش با متن «my valentine» در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

ملی پوش محبوب تیم ملی بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ و خداحافظی مسعود شجاعی از تیم ملی، کاپیتان اول ایران شد.

گفتنی است احسان حاج‌صفی امید زیادی داشت جام قهرمانی آسیا را بالای سر ببرد، اما به‌خاطر شکست مقابل قطر در نیمه نهایی، این اتفاق تاریخی برای او رخ نداد تا ناراحت و غمگین به سمت رختکن ورزشگاه الثمامه دوحه برود و با چشمانی گریان در میکسدزون و در جمع خبرنگاران ایرانی حضور پیدا کند.

احسان حاج صفی و دخترشاحسان حاج صفی و دخترش

گریه های کاپیتان تیم ملی

حاج‌صفی در پایان دیدار تیم‌های ملی ایران و قطر با چهره‌ای غمگین و ناراحت عنوان کرد: یک روز خیلی خوب را داشتیم و موقعیت‌های خیلی زیادی به وجود آوردیم ولی توپ‌های آنها باید آنطور وارد دروازه شود، اما توپ‌های ما نباید به گل برسد. فقط می‌توانم بگویم شرمنده مردم شدیم.

او ادامه داد: موقعیت‌های خیلی زیادی خلق کردیم. گل اول و گل سوم آنها باید به آن شکل به ثمر برسند ولی ضربات ما باید به تیرک، پای مدافعان و … بخورد. امروز انگار یک چیزی بود که انگار توپ‌های ما نباید تبدیل به گل شوند.

حاج‌صفی که توان حرف زدن نداشت، درباره از دست رفتن فرصت بالا بردن جام قهرمانی آسیا برای او عنوان کرد: حسرتی که هست و واقعا نمی‌توانم کلمه‌ای را بر زبان بیاورم. فقط می‌توانم بگویم شرمنده مردم ایران هستیم. دمشان گرم که ما را دعا کردند… .

مصاحبه حاج‌صفی با این جملات نیمه تمام ماند و او با گریه‌هایی که بند نمی‌آمد، میکسدزون ورزشگاه الثمامه را ترک کرد.

احسان حاج صفی و دخترشکاپیتان تیم ملی با فرزندش در هواپیما

احسان حاج صفی و دخترش در هواپیما

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران فصل خوبی را در عرصه باشگاه سپری کرد و با آاک آتن به عنوان قهرمانی در لیگ یونان رسید. این اتفاق در شرایطی رخ داد که احسان یکی از بازیکنان موثر این باشگاه بود و قراردادش به مدت یک فصل دیگر تمدید شده است.

البته که به غیر از موارد فنی، دختربچه دوست‌داشتنی احسان هم حسابی در کانون توجه قرار گرفته است. برگزاری جشن قهرمانی آاگ آتن به همراه دختر احسان، رنگ و بوی متفاوتی گرفته بود و تصاویر جذابی از آن منتشر شد. حاج‌صفی حالا درشرایطی تصویری از حضورش در هواپیما به مقصد تعطیلات منتشر کرده که کنار دختر دوست‌داشتنی‌اش دیده می‌ شود.

خبرانلاین , ورزش سه , فرارو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس