پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲

درگیری جرارد پیکه و شکیرا این بار به خاطر فرزندشان میلان

تاریخ نشر :دوشنبه 09 ژانویه 2023 اشتراک:
شکیرا تازه ترین ها از دنیای ورزش
جرارد پیکه و شکیرا بار دیگر با هم اختلاف پیدا کرده اند و این بار خواننده کلمبیایی به شدت از اقدام همسر سابق خود ناراحت شده و به رسانه ها اعلام کرده که دوست ندارد پسرش میلان در فضای مجازی حضور یابد.

خواننده مشهور کلمبیایی بار دیگر از همسر سابق خود که بدونه اجازه وی یک لایو با پسرش میلان منتشر کرده خشمگین است و این مسئله را رسانه ای کرده است. در ادامه جزئیات درگیری جرارد پیکه و شکیرا را در پرشین وی مشاهده کنید.

درگیری جرارد پیکه و شکیرا

شکیرا به تازگی از اقدام اخیر جرارد پیکه در خصوص فرزندشان راضی به نظر نمی‌رسد. ماجرا از این قرار است که پیکه به تازگی همراه با فرزند بزرگش میلان در یک ویدیوی لایو استریم توییچ حضور یافته و این موضوع باعث نارضایتی شکیرا شده است.

میلان همراه با پدرش در این لایو در خصوص Kings League صحبت می‌کرد و توانست برنده شود. حتی پیکه از اینکه فرزندش چقدر خوب صحبت می‌کند شگفت‌زده هم شده بود. با این حال این موضوع به مذاق مادرش شکیرا خوش نیامد و او در نامه‌ای که برای رسانه‌های مختلف ارسال کرده این موضوع را اعلام کرده است.

شکیرا به دلیل حضور فرزندش در فضای مجازی از پیکه عصبانی شده چرا که برای این موضوع رضایت خود را اعلام نکرده بود و با او در خصوص حضور فرزندش در پخش مجدد مراسم هم صحبتی نشده بود.

درگیری جرارد پیکه و شکیراجرارد پیکه و پسرش

علاوه بر این، شکیرا از اینکه درباره موضوعات خاصی در مقابل یک کودک ۹ ساله صحبت می‌شود چندان راضی نبود. به نظر می‌رسد پیکه باید این موضوع را با همسر سابق خود حل کند و مانع از حضور مجدد فرزندانش در برنامه‌های خود در شبکه‌های اجتماعی شود.

درگیری جرارد پیکه و شکیرا در رسانه ها

پیکه تا این لحظه در این خصوص اظهار نظری نکرده و احتمالا ترجیح می‌ دهد این موضوع را به صورت خصوصی حل کند؛ بسیاری از رسانه‌ها خبر مربوط میلان با ویدئوهایی که در آنها دیده می‌شود و در آنها به همراه پیکه صحبت می‌کند را منتشر کردند. اتفاقی که خواننده کلمبیایی نمی‌خواهد دوباره تکرار شود.

یکی از اختلافات مهم پیکه و شکیرا بعد از جدایی مسئله حضانت و شیوه تقسیم زمان حضور دو فرزند پسر آنها، میلان و ساشا کنار پدر و مادرشان و محل اقامت دائمی و تحصیل آنها است که وکلای آنها در حال رسیدگی به این موضوع هستند.

همسر سابق مدافع پیشین بارسلونا

با وجود گذشت چندین ماه از جدایی رسمی جرارد پیکه و شکیرا، حواشی مربوط به این جدایی پرسروصدا ادامه دارد. پیکه و شکیرا اواسط سال جاری پس از ۱۲ سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند اما به سبب داشتن دو فرزند مشترک و مسائل مربوط به حضانت آنها گاهی اوقات مجبور به برقراری ارتباط با یکدیگر هستند. در روزهای نخست انتشار خبر جدایی این دو، برخی منابع پیکه را به خیانت متهم کردند و اکنون شکیرا تلویحاً این موضوع را تأیید کرده است.

درگیری جرارد پیکه و شکیراجرارد پیکه و شکیرا با فرزندانشان

خواننده کلمبیایی در پیامی در صفحه شخصی‌اش به مناسبت سال جدید طعنه‌ای به پیکه زده و نوشته است: «اگرچه زخم‌های ما در سال جدید هنوز التیام نیافته اما زمان دست‌های جراحی دارد که می‌تواند آن را درمان کند. حتی اگر یک نفر به ما خیانت کرده باشد، باید به اعتماد کردن به دیگران ادامه دهیم و در همین راستا باید برای خود ارزش قائل شد.

هنوز تعداد آدم‌های خوب بیشتر از آدم‌های بد است. هنوز تعداد آدم‌های مهربان بیشتر از آدم‌های بی‌محبت است. تعداد آنهایی که ما را رها کردند کمتر از آنهایی است که کنارمان مانده‌اند. اشک‌های ما هدر نمی‌روند.

این اشک‌ها غم‌ها را می‌شویند و از دل آن آینده‌ای متولد خواهد شد و ما را در اوج غم و اندوه قوی می‌کند تا بتوانیم به دوست داشتن دیگران ادامه دهیم.»

خبرانلاین , تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس