دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

گریه‌ های تلخ سعید عزت‌ اللهی پس حذف از جام ملت‌ های آسیا

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 08 فوریه 2024 اشتراک:
سعید عزت‌ اللهی تازه ترین ها از دنیای ورزش
سعید عزت‌ اللهی پس از باخت مقابل قطر به‌ شدت بعد از پایان بازی گریه می‌ کرد و ملی پوشان در تلاش برای آرام کردن وی بودند و چند بازیکن دیگر نیز اشکایشان بند نمی آمد و در طرف دیگر زمین قطری ها از این که به فینال صعود کرده بودند خوشحال بودند.

هافبک جوان تیم ملی شب گذشته بعد از باخت مقابل قطر اشک هایش تمامی نداشت و حسرت پیروزی مقابل این تیم را داشت و فوتبالیست ها در تلاش برای آرام کردن او بودند. در ادامه تصاویری از گریه های سعید عزت‌ اللهی را در پرشین وی مشاهده کنید.

گریه های سعید عزت‌ اللهی

سعید عزت‌اللهی بعد از پایان بازی به شدت در حال گریه بود و تلاش بایکنان برای آرام کردن او هم به نتیجه‌ای نرسید. در حالی که دوربین تلویزیون الکاس روی صورت سعید فوکوس کرده بود، او به شدت اشک می‌ریخت.

این در حالی است که سایر بازیکنان ایران هم به‌شدت از این لحظات متاثر بودند و روی زمین نشستند و به شکلی اندوه‌بار چهره بازیکنان خوشحال قطر را تماشا کردند.

سعید که روی هر دو گل ایران اثر مثبت داشت، امید زیادی داشت تا با پیروزی در این بازی طعم بازی در فینال را بچشد. البته باتوجه به اینکه او ۲۷ ساله است، شانس خوبی دارد تا در جام بعدی هم به میدان برود.

گریه های سعید عزت‌ اللهیگریه های سعید عزت‌ اللهی

صحبت های هافبک تیم ملی فوتبال

سعید عزت‌اللهی پس از حذف ایران از جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: شرمنده مردم و خانواده‌هایمان شدیم که در این چند ماه کنار ما بودند. امروز روی بد فوتبال به ما رو کرد.

خیلی از موقعیت‌ها را از دست دادیم. توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد. در طرف مقابل توپ‌هایی که شاید ۷۰ درصد بودند به راحتی وارد دروازه ما شد.

وی افزود: صحبت خاصی ندارم. امیدوارم از این لحظات درس بگیریم. امروز دیدیم قطر چگونه یک کشور را بسیج کرده بود برای اینکه مقابل ما بازی کنند.

گریه های سعید عزت‌ اللهیسعید عزت‌ اللهی

چه از نظر میزبانی چه از نظر بلیت‌ها و تماشاگران، دست تک تک مردمی که در استادیوم بودند یا پای تلویزیون‌ها ما را تماشا کردند، می‌بوسم. امیدوارم در آینده بتوانیم جبران کنیم.

گریه های سعید عزت‌ اللهی پس از باخت مقابل قطر

سعید عزت‌اللهی و چند بازیکن دیگر تیم ملی پس از باخت مقابل قطر به‌شدت بعد از پایان بازی گریه می‌کرد.

هافبک تیم ملی در خصوص اینکه امید زیادی به این نسل بود قهرمانی آسیا را رقم بزند، اظهار داشت: تا اینجا هم چیزی از ارزش بچه‌ ها و کادرفنی کم نمی‌ شود.

همه افرادی که اهل فوتبال هستند به چشم دیدند با همه وجود جنگیدیم. لحظات سخت داشتیم در این تورنمنت ولی تا آخرین لحظه جنگیدیم. برخی اتفاقات که درفوتبال رقم می‌خورند هم دست ما نیست. تمام توانمان را برای این بازی گذاشتیم. بقیه کار دست خدا بود. فکر می‌ کنم قسمت نبود.

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده