شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ایرینا دختری که پس از جدایی از رونالدو یک شبه ۱۱ میلیون فالوئر از دست داد!

تاریخ نشر :چهارشنبه 22 مارس 2023 اشتراک:
رونالدو و ایرینا تازه ترین ها از دنیای ورزش
ایرینا سوپرمدل ۳۷ ساله روسی که به مدت پنج سال با کریستیانو رونالدو فوق ستاره النصر عربستان نامزد بود بعد از جدایی اش این این ستاره یک شبه ۱۱ میلیون فالوئر اینستاگرامش را از دست داد و این ماجرا داستانی جالب دارد.

مدل مشهور روسی شریک زندگی قبلا فوق ستاره پرتغالی دنیای فوتبال بعد از جدایی از این ستاره به دوست دارانش اعلام کرد هر کسی که به خاطر این فوتبالیست او را فالو کرده آنفالو کند که یک شبه ۱۱ میلیون فالوئر از دست داد. در ادامه تصاویری از ایرینا نامزد سابق رونالدو را در پرشین وی مشاهده کنید.

ایرینا نامزد سابق رونالدو

ایرینا شایک، سوپرمدل ۳۷ ساله، و رونالدوی ۳۸ ساله بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ با هم در رابطه بودند. زمانی که رونالدو در سال ۲۰۰۹ منچستریونایتد را به مقصد رئال مادرید ترک کرد با این دختر زیبای روس آشنا شد. اما یک سال طول کشید که این دو وارد رابطه جدی با یکدیگر شوند. این زوج پنج سال با هم زندگی کردند و تبدیل به زوج شماره یک دنیای فوتبال شدند.

اما در سال ۲۰۱۵ همه چیز به دلیل اختلاف نظر در مورد تشکیل خانواده به پایان رسید. برخی از گزارش‌ها هم ادعا می‌کردند که ایرینا از رفتن به جشن تولد مادر رونالدو خودداری کرده بود.

این مورد توسط ایرینا تکذیب شد و نماینده او گفت: «ایرینا در این مدت با خانواده رونالدو رابطه خوب و نزدیکی داشت. هر شایعه منفی در رابطه با ایرینا و خانواده رونالدو کاملاً نادرست است و ارتباطی با جدایی این زوج ندارد.»

ایرینا نامزد سابق رونالدوعکس قدیمی ایرینا نامزد سابق رونالدو

زندگی مدل مشهور روسی

ایرینا مدت کوتاهی پس از جدایی از رونالدو با بردلی کوپر، سوپراستار هالیوودی، آشنا شد. و رونالدو در سال ۲۰۱۶ با شریک فعلی زندگی‌اش جورجینا رودریگس ملاقات کرد.

در همان سال، ایرینا به هوادارانش در اینستاگرام گفت که اگر او را فقط به عنوان نامزد سابق کریستیانو رونالدو می‌شناسند، آنفالو کنند. همین جمله ایرینا باعث شد تا تنها در عرض ۲۴ ساعت ۷۵ درصد از فالوئرهای خود یعنی حدود ۱۱ میلیون نفر را از دست بدهد.

اکنون ایرینا ۲۱ میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد. اما نامزد سابقش کریستیانو رونالدو ۵۶۴ میلیون فالوئر دارد؛ بیشتر از هر کسی در این پلتفرم جهانی.

ایرینا نامزد سابق رونالدوکریس رونالدو و نامزد سابقش

گفته می‌ شود که ایرینا در سال ۲۰۱۹ از کوپر جدا شده و اکنون مجرد است. اما در ماه نوامبر گزارش‌ها ادعا کردند که ممکن است این زوج به هم بازگردند زیرا چند بار با هم دیده شدند.

معرفی ایرینا نامزد سابق رونالدو

ایرینا شایک یا همان شیخ الاسلاموف مدل مطرح روسی از ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ به مدت پنج سال با کریس نامزد بود. رابطه‌ای که کریس و ایرینا آن را در رسانه‌ها علنی کردند.

ظاهراً مادر کریس خیلی ایرینا را تأیید نمی‌کرد و نظرات منفی اش در جدایی این دو بی‌تأثیر نبود. ایرینا بعد از ترک کریس خیلی زود با بردلی کوپر بازیگر هالیوودی ازدواج کرد و صاحب دختر شد. هر چند این دو چند ماه پیش رابطه‌شان را به اتمام رساندند.

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
حسین اجاقلو
شهروز آقایی پور
مهناز افضلی
حسین رفیعی
افشین آقایی
تکذیب بیماری علی قربان زاده
المیرا دهقانی و همسرش
شبنم قلی خانی در دبی
مراسم عروسی در شیراز
تولد پیمان طالبی
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس