یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پیام تبریک ویژه اینفانتینیو به علی دایی اسطوره فوتبال ایران!

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 23 مارس 2023 اشتراک:
علی دایی تازه ترین ها از دنیای ورزش
جیانی اینفانتینو رئیس محبوب فیفا با انتشار تصویری از علی دایی در کنار خودش زادروز اسطوره فوتبال ایران و جهان را تبریک گفته و پیام ویژه‌ ای برای شهریار در صحفه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده است.

رئیس فیفا جیانی اینفانتینیو به مناسبت یکم فروردین ماه که زادروز شناسنامه ای اسطوره فوتبال کشورمان می باشد این روز خاص را به وی تبریک گفته است. در ادامه پیام تبریک تولد علی دایی را در پرشین وی مشاهده کنید.

تبریک تولد علی دایی

جیانی اینفانتینیو که سه هفته قبل در حاشیه مراسم برترین‌های فیفا در سال ۲۰۲۲ در پاریس فرانسه دیداری با علی دایی، پیشکسوت فوتبال ایران داشت، تصویری در کنار او منتشر کرد.

رئیس فیفا که رابطه صمیمانه‌ای با اسطوره فوتبال ایران دارد و در برنامه‌های مختلف همواره با او دیداری داشته، حالا با انتشار یک تصویر در صفحه اینستاگرام خود تولد علی دایی را(به اشتباه) تبریک گفت.

جیانی اینفانتینو در استوری اینستاگرام خود تصویری از علی دایی در دوران بازی و همچنین عکس یادگاری با این پیشکسوت فوتبال ایران در حاشیه مراسم برترین‌های فیفا را منتشر کرد و سالروز تولد او را در تاریخ بیست و یکم مارس(یکم فروردین‌ماه) را تبریک گفت.

تبریک تولد علی داییعلی دایی

تبریک تولد علی دایی توسط رئیس فیفا

رئیس فیفا در حالی تولد وی را به اشتباه تبریک گفته که تاریخ تولد این پیشکسوت فوتبال ایران در روز چهاردهم بهمن‌ماه بوده، اما پدر وی در تاریخ یکم فروردین‌ماه شناسنامه او را گرفته و همین مسئله موجب شده اینفانتینو در تاریخ ثبت شده این تولد را تبریک بگوید.

علی دایی همچنان با فاصله بهترین گلزن تاریخ فوتبال ایران است مردی که شاید در رقابت‌های داخلی و باشگاهی خیلی درخشش نداشت اما در تیم ملی بی‌نظیر بود و به عنوان یک لژیونر هم بارها و بارها پرچم ایران را بالا برد.

تبریک تولد علی داییاستوری جیانی برای تبریک تولد علی دایی

خاطره تلخ اسطوره فوتبال ایران

دایی در بازیهای آسیایی ۹۴ هیروشیما از ناحیه طحال دچار پارگی شدید شد به طوری که تنی چند از ملی‌پوشان تصور کردند وضعیت او بسیار وخیم است و حتی شروع اشک ریختن کردند اما به لطف خدا علی دایی پس از  یک عمل سنگین و البته موفقیت آمیز به زندگی و به تیم ملی برگشت و همه ایران را خوشحال کرد. درست مثل احمدرضا عابدزاده که در سال ۸۱ عمل جراحی سنگینی را روی مغز خود تحمل کرد و…

دایی چند سال قبل هم هنگام عزیمت از اصفهان به تهران با اتومبیل شخصی خود چپ کرد که باز هم خدا رحم کرد و او زنده ماند. البته در آن تصادف بخیه های زیادی به سر علی دایی خورد و چند روز در بیمارستان بستری بود اما به هر حال با اراده‌ای قوی بار دیگر به زندگی برگشت تا دومین خطر بزرگ را از سر گذرانده باشد.

ورزش سه , خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
اکران فیلم کوچه ژاپنی ها
پدرام شریفی
نگار فروزنده
سحر گلدوست
النا آسا
شیراز گردی آذری جهرمی
کیش گردی مریم معصومی
میز عصرانه‌ مینا مختاری
بزرگسالی نبات استخری
دمبل زدن سوفیا دختر پرتوان منوچهر هادی و یکتا ناصر
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس