چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

ملاقات ویژه ایوانکا ترامپ و همسرش با ستاره فرانسوی جام جهانی در قطر

تاریخ نشر :یکشنبه 27 نوامبر 2022 اشتراک:
ایوانکا ترامپ و همسرش تازه ترین ها از دنیای ورزش
ایوانکا ترامپ که به همراه همسرش جرد کوشنر و فرزندانش برای تماشای جام جهانی در قطر حضور دارند و تصاویری از خود در کنار امپاپه ستاره فرانسوی را منتشر کرده اند.

دختر رئیس جمهور سابق امریکا به همراه همسر و فرزندانش در قطر حضور دارد تا از نزدیک بازهای جام جهانی و تیم ملی کشورش را تماشا کند. در ادامه تصاویری از ایوانکا ترامپ و همسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

ایوانکا ترامپ و همسرش

دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا که برای تماشای بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر راهی این کشور شده، شب گذشته بازی فرانسه و دانمارک را تماشا کرد.

او پس از بازی با کیلیان امباپه، مهاجم خروس‌ها دیدار داشت و عکس یادگاری هم با او گرفت.

امباپه در این دیدار هر دو گل فرانسه را به ثمر رساند و در این دوره از رقابت‌ها سه‌گله شد. او در مجموع ۷ بار در جام جهانی موفق به گلزنی شده است.

ایوانکا ترامپ و همسرشایوانکا ترامپ و همسرش با فرزندانشان

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

پیش از شروع جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بارها عنوان می‌شد که این مسابقات سیاسی‌ ترین جام جهانی است اما حالا این موضوع بیش از پیش رنگ واقعیت پیدا کرده است.

در تصاویر منتشر شده از حواشی دیدارهای اخیر جام جهانی و مهمانان حاضر در کشور قطر می توان به تصویر یکی از اعضای خانواده کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۴ اشاره کرد.

ایوانکا ترامپ و همسرش در قطر

ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا در حاشیه دیدار تیم‌های صربستان و برزیل با حضور در استادیوم همراه با همسر و فرزندانش از حضور در کشور میزبان جام جهانی برای حمایت از تیم ملی آمریکا خبر داد.

ملاقات ویژه ایوانکا ترامپ و همسرش با ستاره فرانسوی جام جهانی در قطرامپاپه در کنار خانواده ایوانکا ترامپ

به نظر می‌ رسد خانواده ترامپ اقدامات تبلیغاتی برای کاندیداتوری دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا را از حالا استارت زده‌ اند.

نکته جالب توجه این است که بازی آخر تیم ملی آمریکا در این جام جهانی مقابل تیم ملی کشورمان است که روز هشتم آذر برگزار می‌ شود و به احتمال خیلی زیاد، ایوانکا ترامپ که مسابقه امشب تیم کشورش مقابل انگلیس را هم از نزدیک می‌ بیند در بازی آخر این تیم (آمریکا) نیز تماشاگر ویژه بازی ایران و آمریکا خواهد بود.

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس