پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جشن تولد علیرضا حقیقی پسر پرسپولیس بعد از برد خانگی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 02 مه 2024 اشتراک:
علیرضا حقیقی تازه ترین ها از دنیای ورزش
دروازه‌ بان هوادار علیرضا حقیقی است که سال ها گلر تیم ملی و تیم های پرسپولیس و گل گهر و نساجی بازی کرده و سال ها به عنوان لژیونر فعالیت داشته و اکنون تولد 36 سالگی اش را در کنار بازیکنان تیم هوادار جشن گرفته است.

گلر محبوب و سابق تیم ملی فوتبال کشورمان روز گذشته ۳۶ ساله شده و باشگاه هوادار برای وی سنگ تمام گذاشته است. در ادامه تصویری از جشن تولد علیرضا حقیقی را در پرشین وی مشاهده کنید.

جشن تولد علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی سال‌ های طولانی‌ ای را در فوتبال ملی و باشگاهی ایران پشت سر گذاشته و هم چنین چندین فصل لژیونر بوده است. دروازه‌ بان اسبق تیم ملی ایران که در این فصل پیراهن هوادار را برتن کرده روز گذشته ۳۶ ساله شد.

این گلر محبوب روز گذشته در روز تولدش در چهارچوب دروازه هوادار برابر صنعت نفت آبادان قرار گرفت و در نیمه دوم که حریف برای رسیدن به گل تساوی تلاش می‌ کرد واکنش‌ های خوبی داشت.

بازیکنان باتجربه هوادار پس از پیروزی و کسب ۳ امتیاز برای گلر با تجربه‌ شان جشن تولد گرفتند و به او تبریک گفتند.

جشن تولد علیرضا حقیقیجشن تولد علیرضا حقیقی

گلر هوادار در ترکیب این تیم

دروازه‌ بان باتجربه هوادار که در تیم‌ های پرطرفدار دروازه‌بانی کرده و فصل‌ های پراتفاقی را پشت سر گذاشته، امسال در هوادار شرایط متفاوت و آرامی را پشت سر گذاشته است.

او در این فصل آرام گلر اول هوادار است و از ابتدای فصل در ۲۴ بازی لیگ و یک بازی جام حذفی به طور متوالی و کامل بازی کرده بود.

حقیقی با تصمیم مسعود شجاعی از لیست هوادار برای بازی حذفی مقابل مس سونگون کنار گذاشته شد تا به استراحت بپردازد.

جشن تولد علیرضا حقیقیعلیرضا حقیقی

جشن تولد علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی متولد ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۶۷ در تهران است. پدرش متولد تهران است ولی اصلیت خانواده به زنجان برمی‌گردد. وی روز گذشته تولد ۳۶ سالگی خود را جشن گرفت.

این گلر باتجربه حالا خود را آماده بازی سخت و حساس برابر صنعت نفت آبادان کرده و در این بازی حساس که برای بقا در لیگ اهمیت زیادی دارد دوباره به ترکیب بر می‌ گردد.

هوادار با دروازه‌ بانی آرشا شکوری ۱۷ ساله با نتیجه سه بر یک مس سونگون را شکست داد و راهی مرحله بعدی شد.

ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس