سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ماجرای تهدید به مرگ خانواده آنخل دی‌ ماریا ستاره آرژانتین!

تاریخ نشر :سه‌شنبه 26 مارس 2024 اشتراک:
آنخل دی‌ ماریا تازه ترین ها از دنیای ورزش
آنخل دی ماریا از چهره‌ های مطرح فوتبال آرژانتین می باشد که خواهر و مادرش توسط باندهای تبهکاری حاضر در زادگاهش روزاریو با نصب یک پیام و شلیک گلوله آن ها را تهدید به مرگ کرده اند و گفته می شود این باند خانواده همسر مسی را نیز تهدید کرده اند.

ستاره آرژانتینی سابق رئال مادرید از سوی افرد ناشناس که از اعضای باند تبهکاری هستند تهدید به مرگ شده اند. در ادامه جزئیات تهدید به مرگ خانواده آنخل دی‌ ماریا را در پرشین وی مشاهده کنید.

خانواده آنخل دی‌ ماریا

خانواده آنخل دی‌ماریا، یکی از چهره‌های مطرح فوتبال آرژانتین، از سوی تبهکاران شهر روزاریو، طی پیام مشکوکی تهدید به مرگ شده‌اند!

این پیام یک هفته پس از آن منتشر شد که دی‌ماریا، بازیکن فعلی بنفیکا، تایید کرد که می‌خواهد به دوران حرفه‌ای خود در باشگاه دوران کودکی‌اش یعنی روزاریو سنترال پایان دهد.

به گزارش‌ رسانه‌ های آرژانتینی یک خودرو، تابلویی را در مقابل محلی که این مرد ۳۶ ساله معمولاً در آن زندگی می‌کند، خطاب به خانواده دی ماریا گذاشته است. روی این تابلو پیامی نوشته شده که حتی ماکسیمیلیانو پولارو، فرماندار روزاریو، نمی‌تواند امنیت آن‌ها را در صورت بازگشت به این شهر تضمین کند.

روی این تابلو این پیام نوشته شده است: “به پسرت آنخل بگو به روزاریو برنگردد، چون ما یکی از اعضای خانواده را خواهیم کشت. حتی پولارو هم قرار نیست شما را نجات دهد. ما یادداشت‌های کاغذی نمی‌گذاریم، ما فقط گلوله‌ها و افراد کشته‌شده را به‌جا می‌گذاریم.”

خانواده آنخل دی‌ ماریاخانواده آنخل دی‌ ماریا

ستاره سابق رئال در آرژانتین

روزاریو، یکی از بزرگترین قطب‌ های کشاورزی جهان، شاهد افزایش شدید خشونت از سوی گروه‌های قاچاق مواد مخدر بوده است. این شهر بندری به گفته کارشناسان اخیرا به یک محل مناسب برای توزیع موادمخدر تبدیل شده است.

دی ماریا در سال ۲۰۰۷ پس از انجام ۳۶ بازی برای روزاریو سنترال، باشگاه دوران کودکی خود را ترک کرد و سپس با بنفیکا امضا کرد. او طی ۳ سال ۱۲۵ بازی برای این باشگاه پرتغالی انجام داد. او سپس پرتغال را ترک کرد و به رئال مادرید پیوست. سپس این ستاره آرژانتینی به منچستریونایتد، پاری سن ژرمن و یوونتوس رفت و سپس به بنفیکا بازگشت.

لیونل مسی، کاپیتان آرژانتین، نیز سال گذشته در نامه‌ای پس از حمله افراد مسلح ناشناس به سوپرمارکت متعلق به خانواده همسرش، تهدید شده بود. در ماه مارس، مردی ناشناس سوار بر موتور و به کرکره‌های فلزی روی پنجره‌ها و درب ورودی این مغازه شلیک کرد. گزارش شده بود که ۱۴ تیر به این مغازه شلیک شده است.

خانواده آنخل دی‌ ماریاآنخل دی‌ ماریا در کنار همسر و فرزندانش

خانواده آنخل دی‌ ماریا از سوی تبهکاران

دی‌ماریا، یکی از چهره‌های مطرح فوتبال آرژانتین، از سوی تبهکاران شهر روساریو، طی پیام مشکوکی خانواده اش تهدید به مرگ شده‌اند. این پیام یک هفته پس از آن منتشر شد که دی‌ماریا، بازیکن فعلی بنفیکا، تایید کرد که می‌خواهد به دوران حرفه‌ ای خود در باشگاه دوران کودکی‌اش یعنی روساریو سنترال پایان دهد.

به گزارش‌ رسانه‌های آرژانتینی یک خودرو، تابلویی را در مقابل محلی که این مرد ۳۶ ساله معمولاً در آن زندگی می‌کند، خطاب به خانواده دی ماریا گذاشته است. روی این تابلو پیامی نوشته شده که حتی ماکسیمیلیانو پولارو، فرماندار روساریو، نمی‌تواند امنیت آن‌ها را در صورت بازگشت به این شهر تضمین کند.

روی این تابلو این پیام نوشته شده است: به پسرت آنخل بگو به روساریو برنگردد، چون ما یکی از اعضای خانواده را خواهیم کشت. حتی پولارو هم قرار نیست شما را نجات دهد. ما یادداشت‌ های کاغذی نمی‌ گذاریم، ما فقط گلوله‌ ها و افراد کشته‌ شده را به‌ جا می‌ گذاریم.

ورزش سه , خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس