پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲

پیام خاص خانواده لوکادیا به زبان فارسی پس از پست تند مهاجم هلندی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 05 ژانویه 2023 اشتراک:
خانواده یورگن لوکادیا تازه ترین ها از دنیای ورزش
مهاجم سابق باشگاه پرسپولیس یورگن لوکادیا از دلایلش برای ترک ایران پرده برداشت و همسر این فوتبالیست نیز با انتشار پستی در صحفه شخصی اش به زبان فارسی از مردم ایران تشکر کرده و گفته که آن ها را فراموش نخواهد کرد.

مهاجم سابق پرسپولیسی ها که پست تندی در استوری اینستاگرامش منتشر کرده بود ظاهرا همسرش که از او جدا شده نیز پیام خاصی به زبان فارسی منتشر کرده است. در ادامه جزئیات پست خانواده یورگن لوکادیا را در پرشین وی مشاهده کنید.

خانواده یورگن لوکادیا

یورگن لوکادیا، مهاجم سابق باشگاه پرسپولیس از دلایلش برای ترک ایران پرده برداشت.

رفتن غیرمنتظره یورگن لوکادیا از ایران یکی از حاشیه‌ سازترین اتفاقات اخیر فوتبال کشورمان بود. مهاجم سرخ‌پوشان پایتخت درحالی این تصمیم ناگهانی را گرفت که حتی هیچ‌یک از مقامات باشگاه پرسپولیس نیز تا همین امروز دلیل اصلی خروج او را نمی‌ دانستند.

لوکادیا حالا با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش از توهین‌ هایی که برخی هوادران در روزهای اخیر به او کرده‌اند گلایه کرد. او با بیان این‌که تا آخرین لحظه حضور بهترینِ خود را به نمایش گذاشته، ادعا کرد رسانه‌ها برخلاف واقعیت از او آدم‌ بده‌ای را تصویر کرده‌ اند که بی‌ دلیل تیمش را ترک کرده است.

خانواده یورگن لوکادیایورگن لوکادیا

مهاجم هلندی سابق پرسپولیس در ادامه با اشاره به برخی بازداشت‌ های بازیکنان و ورزشکاران نوشت: چرا باید در شرایطی فوتبال بازی کنم که فوتبالیست‌ های دیگری با حکم سنگین مواجه شده‌ اند.

لوکادیا در پایانِ ادبیات تند و تیزش، تاکید کرد رفتن، تنها راه‌حل ممکن بود اما پست خانواده یورگن لوکادیا چیز دیگری را مطرح کرده است.

جدایی مهاجم هلندی از پرسپولیس

یورگن لوکادیا که در مدت کوتاه حضورش در پرسپولیس توانسته بود بار بزرگ خط حمله این تیم را به دوش بکشد و انتظارات را برآورده کند، در فاصله ۴۸ ساعت مانده به دربی در تصمیمی جنجالی از جمع سرخپوشان جدا شد و با حضور در فرودگاه ایران را ترک کرد.

این در حالی بود که چندی بعد این بازیکن نامه فسخ قرارداد خود را به باشگاه ارسال کرد تا شوک بعدی را نیز به این تیم که امیدوار به حل مشکل شخصی و بازگشت دوباره بود، بدهد.

خانواده یورگن لوکادیاپست همسر یورگن لوکادیا

پیام خاص خانواده یورگن لوکادیا

همسر یورگن لوکادیا که چند ماهی در ایران حضور داشت یک استوری جالب درباره ایران به زبان فارسی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. او در استوری خود نوشت: «ایران همیشه در قلب من خواهد ماند.»

پیش از این گفته می‌شد همسر لوکادیایکی از دلایل ترک ایران توسط لوکادیا بوده که بعدها مشخص شد او رابطه‌ اش با این مهاجم را هم قطع کرده و این موضوع صحت ندارد.

خبر ورزشی , ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس